Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítene? Teljesen...

Valaki segítene? Teljesen belezavarodtam már?

Figyelt kérdés

December 14-én jött meg. Lh teszt 26-27 volt pozitív.

Januárba 13-an jött meg, lh teszt 25-26 volt pozitív. A naptár szerint 10-én kellett volna megjönnie. Hogyan számoljam ki rendesen? Olvastam, hogy az ovulációt követő 14.napon jön meg a következő menstruáció, de mikor van ovuláció? A pozi teszt napján, vagy az azutáni napon?



2018. febr. 12. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A pozitiv LH teszt napján van Lh csúcs

Másnap/vagyis első negatív lh teszt napján, repedés DE az mégcsak a 0.dpo

A 2. Negatív nap az 1.dpo!

2018. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Ovuláció a pozitív teszt után 12-36 órával van, általában másnap. Az a 0. dpo.

Azok alapján amit írtál dátumok a te luteálisod 15 nap vagy a repedés csak 29én volt decemberben és akkor kijön a 14 nap. Szóval ez alapján én 12re nem várnám a helyedben.

De ez csak pár hónap tapasztalat után lehet biztosra kimondani, hogy neked mennyi a luteálisod.

Nekem pl 13 nap, 9 hónapig ovu teszteltem és hőt mértem ebből 3ban nem volt ovum a többiben 13 volt a luteális.

2018. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor a pozi ovuteszt utáni első negatív nap a 0. és onnan kell 15 napot számolnom ezentúl?
2018. febr. 12. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:

14-15 napot igen


De 12 nap lutealis meg normalis. Ne ijedj meg ha rövidebb

2018. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!