Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek az összes...

Van olyan akinek az összes PMS tünete megvolt és végül mégis baba lett?

Figyelt kérdés

Átlag 25 naposak a ciklusaim, most csak a 11. naptól akcióztunk de akkor bőven napokig. Húzódik a hasam, fáj a derekam és jövöget 1-2 pattanás...18-ra nem várom.

Teszt még korai lenne?


2018. febr. 13. 16:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Furcsa hogy libidóm csökkent és a tisztasági is tiszta, pedig nekem alapból azért szokott lenni....
2018. febr. 13. 16:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

25 napos ciklussal 10. Napon hoztuk össze a babát..


Minden pms tünet,ami lenni szokott volt... Elmúlt.. Más tünetem amibterhességi nem volt.

Ami egyedi és ritka, hogy volt beágyazódáskor pecsételésem ( amit akkor nem gondoltam, hogy az)


Baromi korai tesztelni... Nem várt napján olyan halvány tesztem volt, hogy még most is keresem a csíkot utóbb( tettem is fel itt kérdést, pedig nem gondoltam volna, hogy valaki nem látja)

2018. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is meg volt minden jel és baba lett! A teszt még korai,ha késik akkor tesztelj! Szorítok neked,hogy babás legyél! 
2018. febr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még a teszt után is folyamatosan azt hittem, megjön. Nem mertem beleélni magam, annyira erősen éreztem azt, hogy “mindjárt megjön”... két és fél éves huncut csajszi már 😊 Nagyon drukkolok!
2018. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, méghozzá elég sok. A PMS tünetek sokszor szinte megszólalásig azonosak a korai terhességi tünetekkel (émelygés, reggeli hányás, rosszullét előtti időszakéval)
2018. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok meg a drukkolást is! 🙂

Gyanítom, hogy tűkön fogok ülni az egész elkövetkezendő egy hétben..

Esetleg van más is aki kb. e hét végére vagy jövő hét nem várja? Jó lenne beszélgetni most kicsit Veletek, együtt izgulni különben Isten óvja a környezetem (no meg az elmeállapotom) 😆

2018. febr. 13. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:

:)


Én péntekre nem várom. Őszintén már nem foglalkoztat annyira a kérdés, mint az elején. 2016 őszén kezdtük. Most meg még kezelés alatt állok március elejéig. Igazából szinte az első hónap, ami talán, ha mázlink van sikerülhet. Neked azért szurkolok! :)

2018. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szia! :) Nekem átlagban 35 napos ciklusaim szoktak lenni, azonban az utóbbi 2 alkalommal 28 napos volt, ami azt jelenti, hogy most hétvégére nem várom. Nekem is megvannak a tüneteim, ami igazán aggasztó hogy enyhe "görcsöket" érzek, plusz napok óta szét megy a fejem. A tesztet még korainak találom én is.

Drukkolok neked, majd írd meg mi lett az eredmény! :)

2018. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mindkettőtöknek megy a hajrázás, már csak pár nap és kiderül minden 🙃

Hol azt érzem hogy bekuckózott valaki, hol elbizonytalanodom. Valaki a fogfájásra írta, hogy neki az lett gyanús hogy babás. Ebbe picit bele kapaszkodtam, mert 2-3 hete többször is voltam fogorvosnál és rendbe tette amit kellett...

És az utóbbi 4-5 napban éreztem a derékfájást, tompa nyomást a hasamban. Tegnap este egy tüsszentés után össze is görnyedtem, de mára semmi. Mint amit elvágtak....cserébe nekem is fáj a fejem, megnéztem és front van 🤯

#7 és #8 Tilyennel fogtok tesztelni? Esetleg van már gyerkőcötök?

Utolsó, ti mióta akcióztok élesben?

2018. febr. 14. 12:16
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nekem nem jött össze....megy a hasam, nálam ez menzi tünet szokott lenni 😢

Nektek azért szorítok!

2018. febr. 14. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!