Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mert valaszt nehany no sperma...

Mert valaszt nehany no sperma donort akar idegentol (es egyedul is neveli) a teherbe eseshez, a pl rovidtavu, vagy barmilyen kapcsolat helyett?

Figyelt kérdés

Remelem nem volt serto a kerdesem, nem annak szantam. Csak ezen gondolkodtam ma, hiszen vegulis egyedulallo anya lessz, ez pedig rengeteg koltseggel jar amikor egyszerubb megoldas is lehetne ra. Bizonyara megvan az oka miert, erre lennek kivancsi.


Bocsi meg 1x ha hulyen fejeztem ki magam.



2018. febr. 14. 22:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak olyan baromira családcentrikusak 🤣🤣🤣 És olyannyira érdekli őket a család, meg a gyerekük, hogy semennyire. Nem véletlenül van nagyon sok nő egyedül, és kénytelen ismeretlen apától szülni, mert szeretne gyereket, de a férfiak balfékek. Tisztelet az 1-2 kivételnek.
2022. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!