Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnátok hogy ki mit tapaszta...

Leírnátok hogy ki mit tapasztalt? Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan problémam van,hogy ma van a 3-ik nap hogy meg kellett volna jönnie. Minimális pecsételést vettem észre. De van amikor semmi nincs. Eddig semmi ilyen nem volt. Normálisan megjött. Hidegrázásom van,esténként vagy van hogy nap közbe kicsi hányinger. Alhasi szúrkálas is van. Szedtem vitamint,de 2 hete nem szedem. Elmentem orvoshoz,mindent rendben talált. Most kellett volna mennem hormonvizsgálatra,de mivel nem jött meg,igy nem mentem el.

2018. febr. 16. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És tesztet miért nem csinálsz? Csinálj egyet!
2018. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem merek. Sokszor volt már hogy csináltam és csak csalódás ért :( nem szeretném bele élni magam :( vitamin miatt nem csinálhatka ezt hogy abba hagytam? :/
2018. febr. 16. 12:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Hormonális próbáltam is lehet. Egy teszttel előrébb leszel.
2018. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes is szembesülnöd kell előbb-utóbb vele.
2018. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm hogy írtatok! Akkor ráveszem magam hogy csináljak egy tesztet.
2018. febr. 16. 12:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mitől jobb érzés a vérpecsétet látni a bugyidob hogy megjött, mint egy negatív tesztet. Ha nem vagy terhes akkor mem mindegy hogy a teszt vagy a vérzès tudatja veled?
2018. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Teljes mértékbe igazad van! Már azóta megvettem a tesztet. Holnap reggel meg is csinálom!
2018. febr. 16. 13:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2018. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) reménykedek én is :)
2018. febr. 16. 13:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is szorítok neked! :)
2018. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!