Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyire segített az...

Kinek mennyire segített az Inofolic?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pcos-em van és fél éve próbálkozunk a babóval. Eddig Trimesztert szedtem + d-vitamin 2000NE-t illetve barátcserjét. A dokim a trimeszter helyett az inofolicot ajánlotta de a mennyiséget nem mondta. A trimesztert abba hagytam most napi 1 inofolicot, napi 1 A-Z mama vitamint szedek ( dm-es ) 2x1 barátcserjét és napi 1 d-vitamin. Szerintetek ez így jó? Vagy inkább legyen 2 inofolic. Többen irták hogy pcos esetén jobb a 2.

Tapasztalat?


2018. febr. 16. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem napi 1 zacskóval 1. hónapban sikerült. Azelőtt semmi nem segített.
2018. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát őszinte leszek veled. nekem is pcos em van. 4 éven keresztül jártam nődokikhoz akik ilyen olyan szereket ajánlottak pl. az inofolicot is. 6 hónapig ittam nem segített és mellette én is szedtem a barátcserjét, amit nem is kellett volna mert nem volt magas a prolaktin szintem de ilyen vérvételre nem küldött el a doki, így nem tudtam. Valamint én is szedtem 3000 NE d-vitamint amiről kiderült hogy kevés volt mert több kellett hogy megemelje a d-vitamin szintem. Szóval 4 évig kísérleteztem ilyen nődokinál, míg rádöbbentem hogy 30 éves leszek és így semmire sem jutok.

Bejelentkeztem a Kaáli intézetbe. ott mindig vizsgálatot megcsináltak amit kellet kezeltek és az első inszemináció sikeres volt.

Nagyon bánom az elvesztegetett időt, több ismerősöm ugyan így volt, hogy hiába egy nődoki ők nem meddőségre specializálódtak.

Sok sikert neked! tudom milyen minden hónapban a csodára várni.


még annyit hozzáteszek hogy az inofolic nagyon megemeli a cukrot hosszabb alkalmazás után, szóval ha eddig jó volt a cukorterhelésed ha voltál ilyenen egyáltalán akkor az inofolic úgy megemelheti hogy hónapok lesznek mire újra visszaáll.

IR-t néztek nálad? nekem azt mondta a dokim hogy pcos nincs IR nélkül.

2018. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első Gratulálok!


Második én azt hallottam, hogy az inofolic sok IR-esnek segített mint rossszabbat tett, de szerintem ez szervezet függő is!

A dokim endokrinológus is, így bízom a szakértelmében! Egyébként nem tudom hogy van e IR-em az eredményem most lesz majd meg a jövő hét folyamán! nagyon remélem, hogy megtörténik hamarosan a csoda! 2-3 havonta van menzim, de pete érésem legalább van! Bizakodunk mindenesetre nagyon.


A kérdés inkább arra irányult hogy terhes vitamin mellé mennyit lenne érdemesebb szedni! :/

2018. febr. 16. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi egyet ittam 3 hónapon keresztül. Első két hónapban még nem próbàlkoztunk mellé, a 3. hónapban kezdtük, elsőre sikerült. Előtte volt egy fél éves próbàlkozàsunk, amikor nem jött össze.
2018. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok ! :) Remélem nálunk is siker lesz!
2018. febr. 16. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan pco merült fel nálam kérdésesen, de a nőgyógyász a hormonvizsgalat alapján azt mondta, hogy nem az. Több tüsző van a bal petefészkemnél,de nem ciszták ciklusom hálistennek rendszeresnek mondható (30-35napos). Mivel nem volt hajlandó az orvos további vizsgálatokat csinálni, ezért másikhoz fordultunk,aki az inofolicot ajánlotta. Napi 2 tasakkal kezdtem február elején+méhpempős méz+bvitamin komplex :) Lassan másfél éve hogy nem jön a baba, párommal minden rendben, megvizsgálták. Ha fél év inofolic után sem lesz eredmény, más gyógyszert ír fel a doki. Minden pénzt megadnánk, hogy össze jöjjön a baba. Kitartás neked!! :)
2018. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!