Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó endokrinológust keresek,...

Jó endokrinológust keresek, Dr. Rencz Ritáról vagy Dr. Lehoczki Viktorról vélemény? Vagy ajanlanátok mást?

Figyelt kérdés
Dr. Tűűről is hallottam de nagyon hosszú a várakozási idő hozzà, szeretnék előbb eljutni egy megbízható és alapos endokrinologushoz. Ha lehet maganrendelesre!

2018. febr. 18. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Én Dr. Rencz Ritát két konzultáció után váltottam le dr. Tűű-re. Igaz, sokat kell várni, hogy első konzultációra bekerülj hozzá, de megéri, nekem csak jó tapasztalataim vannak vele.

34 hkm

2018. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi volt vele a gond?
2018. febr. 18. 17:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint a Rencz Ritaval mi volt a baj?
2018. febr. 18. 17:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Beprobalkozok Dr. Tűűnél, hátha van lemondás de nekem több okból is előbb kellene :-/
2018. febr. 18. 17:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Dr. Lehoczkit nem ismeri valaki?! Jó értékelések vannak róla.
2018. febr. 18. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Dr. Mezősi Emese tanárnő
2018. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm de elfelejtettem írni, hogy Pesten vagy a környéken. Pécs nagyon messze van tőlünk.
2018. febr. 18. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, majdnem 4 éve volt, már nem nagyon emlékszem, szerintem nem volt vele konkrét gondom, csak annyi jót hallottam/olvastam Tűű-ről, hogy váltottam. Vele teljesen meg voltam/vagyok elégedve, beállította minden hormon értékemet, alapos, türelmes, távkonzultációban is gyors.
2018. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dr Lehoczkyt nem igazán ajánlom! Végül nála voltam. Kedves meg cuki, de kb megcsinálja a vizsgálatokat amiket a tankönyvben tanult és nem gondolkodik tovább.
2018. jún. 16. 09:25
 10/10 anonim válasza:
Lehoczkit csak ajánlani tudom. Nagyon empatikus, lelkiismeretes doki :)
2020. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!