Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akarhanyszor teszteltem mar,...

Akarhanyszor teszteltem mar, kb minden 2. Teszten van idon belul halvany pozitiv, megse vagyok soha terhes. Mitol lehet ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy van olyan ciszta amitol a tesztek pozitivak lehetnek, viszont orvos nem talalt.

Milyen mas okok lehetnek?


2x tortent hogy egymas utan 3 Egyre erosodo pozitiv teszteket csinaltam akkor el is mentem orvoshoz, elsonel az orvos nem latott semmit a masodik alkalommal latott uh-n egy fekete foltot azt mondta menjek vissza, mire visszamentem mar nem latta.

Ezeken kivul amikor csinaltam tesztet nagyobb aranyba halvany pozitivak viszont amikor megismeteltem par nap mulva nem erosodott es a mensim is megjott igy egy ido utan nem is foglalkoztam ezekkel a tesztekkel hisz ez evek ota igyvan.


Viszont most ahogy itt olvasgattam gondoltam felteszem a kerdest hatha van valaki akivel hasonlo tortenik.


Tudom, kikene vizsgaltatnom rendesen. Tervezem is hogyha hazamegyek( kulfoldon elek) de evek ota nem voltam, igy pedig mindig csak tolodik.


Elore is koszonom a valaszokat.



2018. febr. 19. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt kivizsgálás tudná kideríteni, hogy álad ez mitől van. De létezik ún. kémiai terhesség is, amikor megtörténik a sikeres megermékenyítés, sőt, a beágyazódás is elkezdődik, de az már nem megy végbe sikeresen, így valamennyi HCG elkezd termelődni (halvány pozitív és nem, vagy csak rövid ideig erősödő tesztek), de aztán a rendes időben vagy nem sokkal utána mégis megjön a vérzés és kiürül a megtermékenyített, beágyazódni sikeresen nem tudó petesejt.


Én kétszer jártam így, korán teszteltem, mert sárgatest-elégtelenség miatt mihamarabb el kellett volna kezdeni a progeszteron-pótlást, amint megtudom, hogy terhes vagyok. aztán a tesztek nem erősödtek, vagy még tovább halványodtak, és meg is jött a vérzés pár nap múlva. rvos az egyik esetben látott valamit, ill. a méhszájlelet alapján is terhességet gyanított, a második esetben semmit.

2018. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat.

Gondoltam enis amikor pl erosodtek a tesztek hogy kemiai terhedseg volt, viszont olyan valoszinutlennek gondolnam hogy ennyire surun ez tortenik es megszakad. Bar ugye semmisem lehetetlen.

2018. febr. 19. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy szimplán csak beleképzeled azt a halvány pozitívat?

Az oldalra rendszeresen raknak fel képeket tesztekről, amik totál negatívak, de mindig akad legalább 2-3 olyan ember, aki érdekes módon csak lát rajta valamit...

2018. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neem, par percen belul kijon mindig. Volt olyan hogy vettem tesztet 2 db os.. Megcsinaltattam a masikat baratnommel egyidobe hogy neki is van e rajta valami:D nem volt.
2018. febr. 19. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj már, ezt úgy szeretem, h "beképzeled"- hagyjuk már. Nem képzelet hatására lesz pozitív egy teszt.

Kérdező, szerintem erősítsd meg a méhed, mert ha vékony a méhnyàlkahártya sajnos nem tud megkapaszkodni rendesen a pete. Progreszteron segít/segíthet - orvossal konzultálj!

2018. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsodat/segitsegedet.:)
2018. febr. 19. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:

"Jaj már, ezt úgy szeretem, h "beképzeled"- hagyjuk már. Nem képzelet hatására lesz pozitív egy teszt. "


Hát ennek ellenére valahogy rendszeres látom, hogy totál negatív tesztekre is rámondják, hogy "de én látom".

2018. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!