Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barátnőmmel lefekszek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmmel lefekszek és úgy hogy a nemiszervem kicsit spermás akkor lehet terhes? De nem élvezek el benne, sokak szerint lehet terhes, de eddig akárhányszor csináltuk, sosem volt az, akkor most mégis mi van? Mégse lesz ilyenkor az ember terhes?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mázlitok van. Lehet h a spermáddal van a baj v ő nem túl termékeny. Csak így tovább. Egyszer csak összejön
2012. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes. De tisztában vagy a "lehet" szó jelentésével? nem biztos 100% ra hogy terhes lesz, ezért lehet. Lehet évekig csináljátok és soha nem lesz így terhes, de lehet hogy köv alkalomnál becsúszik a baba.
2012. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az van aranyapám, hogy marha nagy szerencsétek volt...

Lehet terhes így is. De nyugodtan próbálkozzatok, játszatok a tűzzel amíg leég a ház. (értsd, az asszony tényleg 'megbabásodik'...)

2012. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is: Amikor lefekszel a bnöddel mitöl spermás egy kicsit a nemiszerved? Tehát elötte hogyan került rá? ( A hugycsövedet nem emlitetted, hogy ott is lehetnek, ezért nagyon érdekes ez a kérdés.)
2012. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Elöször is: Amikor lefekszel a bnöddel mitöl spermás egy kicsit a nemiszerved? Tehát elötte hogyan került rá? ( A hugycsövedet nem emlitetted, hogy ott is lehetnek, ezért nagyon érdekes ez a kérdés.)"


nem tudom mennyire vagy tisztában a férfi nemiszerv működésével de a magömlés előtt is szokott ondó szivárogni az ember farkából... aztán az is előfordul h egy este 15 dug az ember egész reggelig xD ilyenkor előfordul... amúgy én is így csinálom mindig lehet én is magtalan vagyok : D

2012. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!