Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció elvégzése után...

Angel1120 kérdése:

Inszemináció elvégzése után ultrahangon ovuláció megtörténte látható. Lekéstem róla?

Figyelt kérdés
Inszemináció előtt két szép nagy tüsző volt látható, utána pedig ahogy elvégezte az orvos az inszeminációt utána az ultrahangon már egyiket sem látta, azt mondta hogy megtörtént az ovuláció és nem igazán lelkesítően mondta. Későre rakta az inszemináció időpontját? Nem az lett volna a jó ha még láthatóak a tüszők? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 28. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos későn volt az inszemináció.

Én is jártam így.

Nekem hét inszeminációm volt, egy sem sikerült

2016. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Pont ettől féltem. Azért nagyon bosszantó hogy én direkt mondtam előre a dokinak hogy korábbi két hónapban 10.napra mutatta a peteérést a teszt, és erre azt mondta hogy az biztos hogy nem lehet szerinte az korai, 26 napos átlagban a ciklusom. Nekünk ez volt a második, idáig már több mint 300ezret ráköltöttünk :(
2016. jan. 29. 00:32
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja és a 12. nap csinálta, előzőt meg 13.nap :(

És már 37 éves vagyok, készen vagyok már teljesen lelkileg.

2016. jan. 29. 00:35
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező, mi lett veled? Lett azóta baba?
2018. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!