Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok 6+2 január 6. án...

Ma vagyok 6+2 január 6. án volt az utolsó meses. Ovu teszt alapján január 25. én volt ovu. Ciklusaim 33naposak. Szerintetek? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Tegnap délután 5 órától észlelek vérzést azonnal hivtam a dokit meilyedtem.Mondta higy lehet korai vetélés még csak 10 napja késik ilyen esetben nem tud mit csinálni mert uh sem látni semmit.még mindig van vérzés. Szerintetek lehet ebből még baba? Ilyen nyálkás rózsaszín de szinte csak ha wc re megyek.Sírok nagyon félek. Ja és mult hét csütörtökön teszteltem pozit!

2018. febr. 19. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak verezgetesek. Rendes ver es barnazas is. En kaptam progeszteront, pihenni kellett es magneziumot enni
2018. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A folytatas lemaradt: mast nem tudsz tenni. Ha egeszseges terhesseg valoszinuleg nem lesz baj, ha a fentieket megteszed. Ha meg valami problema van az elobb utobb ugyis kijon. Akkor jobb az elejen. De drukkolok.

Elso voltam

2018. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a legközelebbi kórház sürgősségi nőgyógyászatára.
2018. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ma 7+5 vagyok holnap megyek vissza a dokihoz. Eddig 5x voltam.

Múlt hét hétfőig nem adtak semmi, csak magnéziumot javasoltak. Múlt hét hétfőn vérzés után írtak ki táppénzre és kaptam progeszteront. Addig én is azt kaptam, hogy ebből barmi lehet. Pedig a sürgősségi voltam és különböző orvosok vizsgáltak. Ha erős megmarad így is.


Pihenj és szedj magnéziumot, mást nem tehetsz!

2018. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el a dokihoz és kérj progeszteront!!
2018. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4 es neked milyen vérzésed volt? Hasad fájt esetleg??
2018. febr. 19. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Kétszer rendes vérzés, barnázás meg kb állandóan.

Görcsöm szerencsésre nem volt, csak minimális hasfeszülés, de tényleg minimális csak.

Most szedek 3x2 utrot már jobb, alig valami barnázás van.

2018. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor kisebb a terhességed, mint a hivatalos számítás. Ilyenkor már látnak valamit, nekem 5+1-nél már láttak 8 mm-es petezsákot. Szóval adniuk is kell gyógyszert! Menj egy másik orvoshoz el!
2018. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3+4-től 4 hetesig véreztem, akkor még tényleg nem adnak semmit, mert ha rossz helyen van bajt is okozhatnak. Neked már látniuk kell, hogy méhen belül van-e a terhesség és ha igen gyógszert kell kapnod!
2018. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam
2018. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!