Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 11-16ig volt meg a...

December 11-16ig volt meg a havim.28. a korul volt a pém! És egyutt is voltunk 24. től 28ig 2 naponta. DE Január 8. an mar pozitiv volt a teszt holott 11. re nem vartam! Akkor kb 4 hetes korul lehetek? Utolso mensitol szamolva pedig 5_6?!

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb 5-6 hetes lehetsz. Nekem dec.31 korul volt ovulaciom es jan.11-en mar pizitiv volt a tesztem, kb 4-5 nappal a nem vart menstruacio elott.
2018. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) gratula. Hat 6.an megyek orvoshoz remelem a legjobbakat 2 veteles utan:,(
2018. jan. 20. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh, en is 2 vetelesen vagyok tul...en is akkortajt megyek.😊 Minden jot!!
2018. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajistenem. Akkor most mar legyen minden rendben. Elkepesztoen nehez kivarni a napot h dokihoz menjen mar az ember. Meg ez a 12 het...pfuh..
2018. jan. 20. 13:52
 5/7 Elány ***** válasza:
Bocsánat a kérdezésért de volt nekem is egy vetélésem de szeretnénk babát. Akkor is ilyen sokára érdemes menni ha volt vetélés? Tudom ha mincs vérzés stb felesleges de ez a baba is ugy ment el h pozi teszt után 20 napra a semmiből megindult. Azota is jár a fejem h tehettem volna e érte valamit.
2018. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazabol 6.an en mar 8hetes leszek ha nemlesz gond. Es akkor mar hasi uhn is megtud nezni az orvos. De az en orvosom pl anno is hasin nezett mar mikor az elso elment utana.A huvelyi uh nem tesz jot tul koran ugy tudom! Igy igazabol ha nincs gond akkor a.12.het elott erdemes elmenni.:) hat en a lanyommal pl sokat pihentem mikor megtudtam h jon. Meg is maradt.3 eves;) MOST szinten pihenek nem stresszelek halaisten kizartuk a stresszkelto emberkeket az eletunkbol .. igazabol erzem h igy megmarad :) meglatjuk. Erosen bizom mostmar benne. Tavaly lakasvasarlas alatt alltunk jogsi szerzes stb...katasztrofa volt..akkor mondjuk nem tervezett terhesseg volt de orultunk..aztan megis elment es 4_5 hetes lehettem mert meg akkor magzatot se lattak:/ illetve januar 10re vartam akkor a havim..14.en egy nagyon nagyon halvany pozi teszt volt. Ra 6.napra lett eros csak a 2 csik..sztm kesobb fogant. Most mensi elott 4_5 nappal mar latszott a 2 vonalka:)
2018. jan. 21. 08:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Illetve VETELES ELLEN szoktak ajanlani a sok c vitamint. En ezt a port szoktam 2dl vizbe tenni 3 kis merokannalal.:) aztan most szedem a dr czeizel 1et..de csak az elejen fogom...tovabbiakba majd csak a fontosabbak szedem amit nem eszek ugy pl. . Vannak tea kurak is pl fuves gyuri bacsi kúrái..de en azt most kihagytam.Egyik ismimnek segitett akit a korhazba ismertem meg tavaly:D Azert mondtam a c vitamint még mert a korhazba is pl ha valaki veteles gyanus rutascorbint adnak..= c vitamin :/! De tenyleg ha teheti valaki ne stresszeljen es pihenjen amennyit tud;)! Nem konnyu de ha babat akarunk. 😊
2018. jan. 21. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!