Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy ennyit késik a...

Létezik, hogy ennyit késik a menzim?

Figyelt kérdés
Hosszúnak mondható a ciklusom,és nem is napra pontos. Ritkán előfordul,hogy 28.napra jön,pl az előző menzim,de nagyjából mindig 30-32 nap körül mozog. 3 hónappal ezelőtt 33.napra jött. Ma megint a 33.napnál járok,de semmi még. Picit fáj a mellem,picit pattis vagyok,néha görcsöl a hasam, ezek a jelek idáig is meg voltak menzi előtt,de későn érkeztek. Nagyon félek,hogy más van a dologban. Várjak még?
2018. febr. 20. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
33. napnál jársz, és nemrég szintén volt példa 33 napos ciklusra. Szerintem ezzel nincs semmi gond. Pár nap késés belefér. Ez még nem is igazán számít késésnek. De holnap tesztelj egyet, ha az megnyugtat.
2018. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Várj még, mi mást tehetnél? Vagy tesztelhetsz is, ha van esély a babára. Nem igazán értem amúgy a kérdésed.

2018. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj ezzel a ciklussal. Én 30-32 napossal estem teherbe annak ellenére, hogy néha becsúszott 35 de akár 37 napos ciklus is.
2018. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekemis átlag 28 naposból 30-32 lett

A 33.napon már kikutatná a 10es teszt


Irdmeg majd milett :)

2018. febr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Várok még egy kicsit,ha addig nem jön meg,akkor tesztelek.. 34. napon járok,és semmi, de a mellem még mindig fáj. Viszont olyat is olvastam,hogy valakinek meg voltak a tünetei,még is kimaradt a vérzés. Nagyon be vagyok ijedve most.
2018. febr. 21. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Tervezett baba lenne?
2018. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem..
2018. febr. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!