Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
17hónapja próbálkozunk a babával de semmi.Január 23.án jött meg utoljàra.31-31naposak a ciklusaim.Februàr 6.án voltunk együtt utoljára 7.én pozitív volt az ovu tesztem 6.án nemtudom mert nemcsináltam.Aztán 8.án már negatív volt és annyira feszített a hasam hogy majd megőrültem.Akkor repedt gondolom.Ma 22.e van de nemjött még meg.Kipattogott az arcom ami mensi előtt szokott.Néha gőrcsölgetek és nembarnázok pedig álltalában mindig szoktam nemvárt előtt.Elvileg ma kellett volna megjönni vagy holnap már nemis tudom.Szerintetek reménykedhetek vagy mivel már kipattogott az arcom megfog jönni?
2018. febr. 22. 08:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam 31-32 naposak a ciklusaim
2018. febr. 22. 08:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elmaradt napján már tesztelhetsz esetleg, de az még nem fog 100%-ot mutatni szerintem. Amíg nem jön meg, úgy 2 naponta érdemes.
2018. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is megjellentek a szokasos menstruacio elotti pattanasok es megis terhes voltam, a gorcsolgetes is normalis. En is azt hittem, hogy megfog jonni, de vegul pozitivat teszteltem.

Csinalj egy tesztet en azt tanacsolom, de a legtutibb ha a reggeli elso vizeletbol tesztelsz.

Sok sikert!

2018. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy az esedékes mensi napján reggel megmérem a hőmet, ha az átlaghoz képest magas akkor tesztelek, eddig sajnos mindig alacsony volt mensi napján szóval a tesztelés elmaradt, de legalább nem kell darabszámra vennem a teszteket feleslegesen és a hő miatt nem is vagyok annyira magam alatt mint egy negatív teszt láttán. Ez csak egy tipp, de szerintem te is próbáld ki reggel, aztán dönts az alapján.

Ezeket a tüneteket felejtsd el, bármi lehet, van akinek 0 tünete volt van akinek a pms tünetei voltak terhesen. Amúgy, ha barnázol napokkal a menzesz előtt szerintem progreszteron problémád van, ezzel jó lenne egy orvost felkeresni, és bőven egy éve próbálkoztok, ezzel is mindenképp keress fel egy orvost.

Szurkolok, hogy baba legyen! :)

2018. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Megvárom a holnapi napot még.Ó hát orvosnál már jàrtunk már volt 2inszemem csak most pihentetjük a dolgot.Nézték a progrsztront is es az rendbe van.Szedtem utrogestant es én az mellett is barnáztam nemvart előtt
2018. febr. 22. 09:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Még nemteszteltem,de nemjött meg.Ma van a 16.dpo
2018. febr. 24. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél már?
2018. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni. Tegnap teszteltem egy erős pozitívat 🤗Szombaton megyek orvoshoz
2018. febr. 26. 09:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok! vigyázz magadra :)
2018. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!