Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű tea egész ciklusban,...

Palástfű tea egész ciklusban, megszakítás nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Palástfű teát lehet inni egész ciklusban, megszakítás nélkül? Cickafark nem jöhet szóba szoptatás miatt, ezért arra gondoltam, hogy a palástfüvet innám végig. Vagy csak pé.-től? Mi a véleményetek?
2018. febr. 22. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom azt csak peteéréstől lehet
2018. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A progeszteron termelésre hat. Ha egész ciklusban iszod, gátolhatja a peteérést.
2018. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hormonra ható gyógyteát nem csak felesleges, hanem buta felelőtlenség észnélkül fogyasztani. Hazavágod a ciklusodat aztán hónapok mire rendbe teszi a dokid...

Ez olyan mintha azt írnád hogy nem szedhetsz torokgyuszira homeo bogyót akkor hát ucci szedsz egy masfajta homeo bogyót folyamatosan, mert csak. Mi értelme?!

2018. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak peteérés után..

Van már peteérésed??

2018. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van már peteérésem, szépen beállt a ciklus 17. napjára, egymás után két hónapban voltak pozitív tesztjeim, de megjött a menzeszem, a doki meg konkrétan lehülyézett, hogy maga nem volt terhes, ha meg az volt, elvetélt. Szóval megpróbálnám a palásfű teát, hátha azzal sikerülne megtartani a magzatot
2018. febr. 24. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2018. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék, hogy alakult azóta a dolog, mert nekem vetélés után mindig terhes tüneteim voltak, de erősen és mindig megjött, én is kipróbálnám, mert 10 napos a luteálisom, valakinek összejött a kitolás és a baba ezzel?
2018. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is iszom a palástfüvet, de a peteérés után 2 nappal kezdtem csak el inni. 4.-én nem várom, de tegnap szurkált a méhem és a hüvelyem. Csak azt nem tudom pl. hogy a menzesz napján abba kell hagyni? vagy ha nem hagyom abba akkor is megjön? vagy a peteéréstől számított 14. napig kell inni? Különben olvastam a napokban, hogy a peteérést is segíti a palásfű és egész hónapban is iható. Valakinek tapasztalat? Miért iszod a palástfüvet? Nekem nem csak a baba miatt volt aktuális, hanem múlt hónapban nagyon erős volt a mensim, gondoltam ettől kicsit jobb lesz az is.
2018. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül nem ittam egész ciklusban, csak peteérés után, de addig, amíg meg nem jött. Augusztusban teszteltem pozitívat, és most hagytam abba a pslástfűtea ivását 13 hetesen :)
2018. okt. 8. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!