Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után teherbeesés?

Narancs223 kérdése:

Missed ab után teherbeesés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Történetem röviden: 8hetesen mikor mentem vissza ultrahangra közölte a dokim hogy nincs szívhang, következő napra írta ki a missed abot, megnézett mégegy doki kb 5.héten elhalt , napokban voltam orvosnál 6hetes kontrollon és megnézett uh-al (hátrahajló méh, szép épp hám bal petefészekben tüsző érik ) mondta hogy nyugodtan próbálkozhatunk , meg is kérdeztem hogy.most nem kell kivárni a.3hót?? Nem meg ha felkészültem terhes leszek de úgy se leszekterhes én gondolom a hátrahajlló méhem miatt gondolja na ebbe nem is mentem bele mert 2terhességből 1problémamentes volt és a leírtak nem is olyan régen, tapasztalatokra vagyok kiváncsi nektek mit mondott a doki ilyen eset itán? Ki mikor merte bevállalni? Vizsgálatokon voltatok?? Én nem pedigkérdeztem azt is erre az volt a válasz hogy nincsgond tegyek rendet a fejembe..

2018. febr. 22. 13:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy a műtét után pontosan 4hétre jött meg *
2018. febr. 22. 13:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a mérvadó, hogy lelkileg hogy állsz...
2018. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az első menstruációt kellett megvárni, utána próbálkozhattunk, elsőre sikerült is. 10hkm
2018. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Eloszor is sajnalom, hogy elveszitetted a babadat. Az a legfontosabb, hogy lelkileg legyel olyan eros hogy ujra bele tudj vagni a babatervezesbe.

Nekem az elmult evekbe 3 missed ab-om volt, az utobbi jan.7en muvi befejezesel, 11 hetes voltam. A nogyogyaszom a beavatkozas utani 4 heten megvizsgalt es azt mondta, hogy mar most probalkozhatunk az ujabb terhessegel, ha ugy dontok, mert ahogy te is szepen regeneralodott minden. Az elso mentruaciom a beavatkozas utan 33ik napra jott meg. De mivel ennyi vetelesem volt tovabb kuldott a nogyogyasz egy reprodukcios endokrinologushoz. Megcsinaltunk minden vizsgalatot es semmit nem talaltak, minden eredmenyem rendben van. Egyedul a genetikai vizsgalatok eredmenyeit nem kaptam meg, de a doki azt mondta, hogy ne varjunk tovabb az eredmenyekre es egyet ertett a nogyogyaszommal, hogy mar probalkozhatunk.

Ugyhogy osszeszedtem magam lelkileg es belevagunk, bizom benne hogy nem lesz gond. Amugy nekem is hatrahajlo mehem van es nem okozott problemat a teherbeesenel, az elso honapba mikor nem vedekeztunk mindig terhes maradtam.

2018. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,első : igazából szerintem mindig eszembe fog jutni hogy elvesztettem a picit eddig annyira szomorú voltam és számolgattam hogy már csak 6hét és próbálkozhatunk.. de mikor meghallottam egyrészt kétségeim lettek másrészt végre újra boldogan jöttem ki ne essék félreértés van már gyerekem nem vagyok depressziós de ha rágondoltam mindig elszonorodtam meg ha láttam hogy valaki babát vár stb.. sajnos bármennyit fogok várni bennem lesz a félsz amig meg nem születik.. inkább csak attól tartok hogy megint ez lesz de 1év múlva is félnék sajnos túl kéne lendülnöm ezen , 2-es gratulálok a babádhoz remélem minden rendben lesz veletek !! Kedves utolsó .. annyira sajnálom hogy ennyiszer keresztül mentél ezen.. kitartást és remélem hogy minél hamarabb babázhatsz!!
2018. febr. 22. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló a méhem.

8 hetesen volt missed ab műtétem, az első vérzésem rendesen megjött 30 napra, a következő hónapban már megfogantam.

Mi nem terveztük ilyen korán, nagyon nem örültem neki, de úgy néz ki eddig, nincs semmi gond, nem sokára szülök.

2018. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Nem számítottál rá, ennek így kellett lennie! Könnyű szülést! 😊
2018. febr. 23. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom a babád! Ha az orvos zöld utat adott és úgy érzed készen állsz akkor miért ne? Mi egy mensit vártunk missed ab után, s rögtön jött is a baba! :)
2018. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztstást, egyszer voltunk együtt azóta most meg úgy érzem minths fel lennék fázva.. nagyon megijjedtem hogy gond lesz 😞
2018. febr. 24. 11:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt köztetek olyan akinél nem írtak ki progeszteron pótlást következő terhességre? Nekem nem volt vérzésem csak görcs utólag tudtam meg miért, azthittem hogy a méhszalagok nyúlása miatt van és a császár heg miatt..
2018. febr. 25. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!