Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes vagyok? Továbiak...

Vajon terhes vagyok? Továbiak lent sok kérdésem van

Figyelt kérdés
utolsó menszeszem 3 hete volt.azota probálkozunk a párommal. elég rossz let a gyomrom hanyingerem van öklendezni szoktam.hányás nem volt. elég ingerlékeny lettem és ilyen barnásat pecsételek ezek a lehetséges tünetek viszont tegnap teszteltem negativ valoszinuleg korán. letek terhes ezek alapján? mikortól kezdödnek a tünetek? egy két hete éreztem egy erős szurást a jobb petefészkemben erő teljesen de pár pillanat volt az lehetet beágyazodás? ugytudom a menszesz közepén van pete érés van aki ennek ellenére lett várandos elöbb esetleg. A menszeszem nem szabályos. 2-3 heteket késik. az elozo terhességemnél még 28 napos ciklusaim voltak az konnyen ment. hallotam arol is h a hasmenés is lehet tünet az is van de nem az a hüde rgy hete tart.tudom elég sok:)

2018. febr. 21. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Tehát feb.elején jött meg?
2018. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha három hete menstruáltál, akkor nem igazán a terhesség tüneteit érzed, mert először még késnie kellene a következő menstruációdnak, és utána kellene még egy-két hét, mire jelentkeznek a tünetek. Szerintem csak nem tetszik valami a gyomrodnak, a hasmenés nem terhességi tünet, még nem is késett.
2018. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 január 27-től volt meg 31-ig

#2 ezt am gondoltam h nem tünet azert megkérdeztem.koszonom a valaszokat

2018. febr. 21. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a menstruáció közepén van peteérés, hanem a ciklus közepén (elvileg). A ciklusod a menszesz első napjától tart a következő menszesz első napjáig.

Tehát kb. 1 hete volt peteérésed. Ha akkor voltatok is együtt, akkor is 7-10 nap a beágyazódás (az együttléttől számolva). Leghamarabb is kb. 10-14 nap múlva jelentkezhetnek tünetek a hcg szint emelkedésével.

Ha nem szabályos a ciklusod, tehát késik sokszor 2-3 hetet, akkor pedig nagy valószínűséggel nincs peteérésed.

Nőgyógyász és/vagy endokrinológus felkeresését javaslom. Előbb rendbe kell tenni a ciklusod.

2018. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor most egyaltalan nincs pete érésem? en ugy tudom a varhato menszesz napjatol kell vissza szamolni 14 napot. meg vtal nogyogyasznal pcost alapitot meg de nkm a tunetek kozot semmi nincs meg meg hat mondom medo se lehetek azota voltam terhes biztos befolyasolja azt alaírom.
2018. febr. 21. 17:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés a ciklus 10-16. napja között van. Ebből a 13-14-15. nap a legesélyesebb. Persze, a ciklus bármelyik napján teherbe eshetsz, de ekkor van rá nagyobb esély. De ha problémáid vannak a vérzéseddel, akkor a peteéréseddel is gond van.
2018. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A visszaszámolás igaz lehet, 28 napos ciklus esetén.

De ugye írtad, hogy neked akár 42 napos is lehet a ciklusod. Szerintem nézesd meg, hogy van-e peteérésed.

Amennyiben a tested jelzéseivel nem vagy tisztában és nem tudod biztosan, hogy van.

Ezt gyakorlatilag 2 vérvételből megállapítják. Ciklus hormonokat kellene nézetni.

2018. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:) probalkozunk bennem él a remény hatha :) szval akkor a ciklus barmelyik naplyan bekövetkezhet a terhesség?
2018. febr. 21. 17:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben nincs nagy esély rá, mivel szabálytalan a ciklusod, ahogy írtad. Menj el dokihoz.
2018. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen szabalytalan de van rendszer benne voltam mar ezt mondta a doki 1-2 honapja voltam es hogy ő nem jos nem latja az üveg gömbjébe jegyezte meg flegmán
2018. febr. 21. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!