Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menzim, a teszt még...

Késik a menzim, a teszt még is negatív. Terhesség?

Figyelt kérdés
A 36.napon járok, és nálam 30-32 naposak a ciklusok,ezért teszteltem. A melleim napok óta fájnak,feszülnek, hasam is picit görcsöl. Hogyan tovább?
2018. febr. 23. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhesség ha nem védekeztetek. Várj pár napot és ha még mindig késik csinálj még egy tesztet.
2018. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ezek lehetnek a menzesz előjelei. Késés bárkinél előfordulhat. Ha a teszt negatív, mért lennél terhes?
2018. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ma késik 6napja es meg mindig negativ a teszt. Nekem is fajnak a melleim. Has szurka is van. Szurkolok!
2018. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kétesélyes. Lehet a menstruáció előjele, de lehet terhesség is. Nekem 5 nap késés után mutatott nagyon halvány pozitívat. Tesztelj holnap is.
2018. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Régen késett ennyit,és igazából nem is tudom mihez viszonyítani,hogy késik,mert az előző ciklusom 28 napos volt,viszont többnyire 30-32.
2018. febr. 23. 16:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma,a 37.napon megjött.
2018. febr. 24. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!