Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hazas ferfival aki a szeretőm...

Hazas ferfival aki a szeretőm felcsináltatni magam mivel járhat? Hogy követelhetem a gyerektartást?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 12:20
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
97%

De kérdező, én most megpróbálok emberségesen hozzádállni, és nem rögtön leoltani: van valami értelme annak, amit csinálsz? Mi a célod azzal, hogy vállalod a babát? Az nyilvánvaló, hogy egyedül maradtál, hiszen a terhességed hírére azonnal lelépett.

Mit akarsz tőle? A magzat érdekei nem fontosak neked? Ha te el tudod tartani a férfi segítsége nélkül, tartsd meg, és légy boldog édesanya! Ha viszont ennyire kell a pasastól az a havi pár tízezer forint (ami a baba igényei töredékének a fedezésére sem elegendő), akkor vetesd el a babát, mert embertelen élete lenne!

Szval mi a célod? Mesélj! Egyáltalán mi volt a célod azzal, hogy ezt a kérdést kiírtad? Vagy kamu az egész?

2018. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

Az a célom hogy ha már nem lehet teljesen az enyém ugye mert a neje a párja ők egy család stb ezt mondogatta mindig is ami közben nekem olyan érzésem volt mintha szíven szúrnanak ha már nem válik el és köktózik össze velem akkor kapjak belőle valamit és igen a gyermekünk közös lesz egy része az övé belőlé van és ez olyan csodálatos érzés.mint ha mindig velem lenne egy picit.

Jövedelmem az nincs de lakásom az van.munkanélküli vagyok de kapok járadékot eddig is elvoltam ebből és majd a gyerekre még jön pár pénz gondolom és anyámék meg a rokonok is adnak dolgokat.

És ítéljetek el nyugodtan de akkor én sose szüljek? Mert olyan anyagi helyzetem sose lesz. Egy 10 osztályt végzett árufeltöltő voltam 2 évig más munka nem lenne meg pénz se.késóbb se

2018. febr. 23. 13:42
 23/60 anonim ***** válasza:
98%

Önző vagy!!!!!!!

De igen lehet neked is szülni de olyan embertől aki veled van! Aki szeret téged!!

A babára te nem is gondolsz, h apa nélkül fog fel nőni....


Áhh most végem........

2018. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
89%
Urodten de szanalmasam butq onzo p***a vagy xd meg is erdemled h nem reagal. Szegeny gyerek..... Az lenne neki a legjobb,ha ... Tudjuk mi. Nem kell leirnom. Te meg eredj es kezeltesd magad
2018. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
98%
Nem soha. De ha keresnél állást és egy normális párt, aki dolgozik, akkor sokkal könnyebb gyerekvállalni. Nagyon kevés pénzt fogsz kapni és amíg egyedül nyomorogsz addig senkinek nincs köze hozzá, de ha egy ártatlan gyerek életét is megkeseríted akkor már van.
2018. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
*gyereket vállani
2018. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

Ez a férfi életem szerelme de neki csak a csaladja kell hát legen velük de nekem is kell belőle egy darab egy gyermek aki minden szeretetem fogja kapni majd, tegnap voktam uhn és van szívhang és olyan jó volt nézni a monitoron ahogy mutatta az orvos. És ez belőle és belőlem van ez a csodálatos.

Más férfitól nekem nem kell gyerek igazi csak egy van és nekem ő az még ha nem single akkor is.nekem is jogom van a normalis életre és a ygerekert mindent megteszek.

2018. febr. 23. 13:50
 28/60 anonim ***** válasza:
82%

sajna normális életed nem lesz

gyereked apja más férje

és más férfinak se biztos, hogy kellesz majd, ha már van mástól gyereked

a pasi se fog jobban szeretni, mert szülsz neki, sőt, utálni fog, mert átvágtad

2018. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
Nekem mar nem kell mas eleg a gyerek. Szexre meg bárkit találni nem vagyok csúnya ha híznék még az is rám fér
2018. febr. 23. 13:59
 30/60 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy te 17???

Ha több, akkor neked kezeltetni kellene magad, mert elmebeteg vagy...

2018. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!