Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hazas ferfival aki a szeretőm...

Hazas ferfival aki a szeretőm felcsináltatni magam mivel járhat? Hogy követelhetem a gyerektartást?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 12:20
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
92%

22#

A gyerekre amit fixen kapsz, az a családi pótlék. 14 ezer forint.

A GYES 25 ezer, de csak 3 évig jár. Utána a kutyát nem érdekli, hogy miből tudsz megélni. "Járadék" nem jár életed végéig.

Erre jön valami 20-30 ezer gyerektartás.

Tehát rövid távon durván 60-70 ezer, hosszú távon 45 az, amire a gyerek után számíthatsz.

Egy csomag pelenka 5-8000, tápszer változó, egy rugdalozó 2-3ezer, és van olyan hónap, amikor két méretet nő át, és 3 nem elég. Egy nátha 10-20 ezer: lázcsillapító, orrspray, köptető.

Nulla jövedelemre egyedül gyereket szülni: a legnagyobb ostobaság. Majd rá fogsz jönni.

Az életed szerelme meg innentől minden kapcsolatot megszakít veled. Új partnerre ilyen életkörülmények közt kevés az esélyed. Csak szexre is.

2018. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
97%

1. Közlöd a fickóval, hogy mi a helyzet.

2. Ha nem vállalja az apaságot, akkor követed 36-os tanácsait.

3. A gyerektartás ált. a fizetése 20%-a, de ez csak durva becslés, pl. ilyen magas jövedelem esetén nem valószínű, hogy megítélik.

4. A munkanélkülit bukod.

Ezek csak a legszűkebb anyagi és hivatalos részek, az élethelyzeted, az etikai oldalt és a további kilátásaidat inkább ne firtassuk.

Nagyon gyorsan szedd össz magad! Felnőtt vagy, és ha minden igaz, egyedülálló anya leszel, annak minden felelősségével!

2018. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
96%

Komoly problemak vannak veled, sulyos onertekelesi gondjaid vannak. Egy ertelmes, kiegyensulyozot no szerintem nem szul egy hazas ferfinak gyereket. Nem tudom megis mit hittel? Azt hogyha te szereted es ratelepedsz majd elhagyja a csaladjat es egy varazs utesre mar teged fog szeretni es a gyereket akar toled?

Nem vagyok abortusz parti de nem is ellenzem, ha a helyzet ugy adja es bar lehet most erzeketlen vagyok de annak a gyereknek nem kellene megszulesen, mert nem ilyen anyat erdemel, hanem egy normails csaladot.

2018. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
94%
Istenem, de hülye vagy.
2018. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
97%
Te jó Isten,milyen buta vagy....már csak az a kérdés,hogy állhatott veled össze egy olyan faszi aki elvileg vezető beosztásban dolgozik.Biztos nem az eszed vitte bűnbe...
2018. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
97%

munkanélküli vagyok de kapok járadékot


3 hónapig...

2018. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
60%
Szánalmas... Amúgy behazudtad a nyomorultnak hogy szedsz gyógyszert gondolom
2018. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
80%

Az is lehet hogy ha felkeresed a terveddel , ő elveteti tőled mert nem vagy képes magad anyagi alapot teremteni a gyermekneveléshez. Lehet bosszút fog állni.


Okosabb lenne lemondani róla.

2018. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
96%
Fogalmad nincs rola mire válalkozol,sajnos nagyon buta vagy.De a te eleted,ha meglessz a baba akkor meg lehet siránkozni hogy neked mennyire rossz az életed.
2018. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
78%

Probalom erteni amit mondasz.. Hogy szerettel volna tole valamit stb.. Rendben, most van, ott a baba viszont ha errol szolna beerned ezzel es nem kotelezned a gyerektartasra is..


A masik hogy gyerektartast a szules utan fogod tudni kovetelni ( plusz pereles stb)

Viszont addig is elkell jutni.. Orvosok, szules, megvenni a butorokat stb mire megerkezik, mibol oldod meg?

2018. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!