Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz ebből még ovu? Vagy...

Lesz ebből még ovu? Vagy engedjem el ezt a hónapot? Kép lent.

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklusom 16. napján. A 9. Naptól ovutesztelek, de minden nap ilyen vagy 1 picit halványabbak a tesztjeim. J [link]

Ez a teszt gyönyörű erős pozi szokott lenni a 12. ciklusnapomon, és akkor szoktam is ovufájdalmat érezni. Most semmi. Beteg voltam az elmúlt napokban, gyógyszert is szedek rá. Szerintetek van értelme tovább tesztelgetnem ebben a hónapban?


2018. febr. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet még később ovud! Nekem régebben mindig 14.cn-on volt, majd 15. Aztán eltolódott és már 2 éve a 19. ciklusnapon van. Szabályosak a ciklusaim. Ill. Most nincs... :)
2018. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van értelme. Elöző ciklusomban az 20. napon volt valamiért ovum pedig 31 naposak szoktak lenni a ciklusaim.
2018. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 28-29 napos ciklusok mellett volt egyszer a 20. napon ovum és pont akkor estem teherbe.
2018. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 26. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!