Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti szóltatok hogy éppen...

Ti szóltatok hogy éppen próbálkoztok teherbeesni ha a háziorvosotok gyógyszert írt fel?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy van amit terhesen nem lehet szedni. Csak elgondolkodtam hogy vannak-e olyan gyógyszerek amik csökkentik az esélyt?
2018. febr. 23. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szerintem jelezd, hogy baba van tervben. Más gyógyszer való akkor.
2018. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szóltam, de amiatt, hogy olyat ne írjon fel amit nem lehet terhesen szedni...hátha esetleg már megfogant...nem amiatt hogy csökkenti az esélyt. de az indok mindegy is, szólj róla hogy próbálkoztok, mindkettő megállja a helyét
2018. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor jól gondolkodtam. Köszönöm hogy nem hurrogtatok le :) Ment a zöld kezecske :)
2018. febr. 23. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Projekt előtt is tudta már kb fél évvel, kértem mindenféle kivizsgálást.

Természetesen szólnék.

2018. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szóltam annak idején és jól tettem, mert valóban megfogant akkor màr a baba amikor gyógyszert kellett felírnia valamire.
2018. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoltam és mindig igyekezett olyan gyogyszert felirni amit lehet terhesség alatt is szedni.
2018. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat😀
2018. febr. 25. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!