Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori hogy nincs...

Mennyire gyakori hogy nincs semmi terhes tünet nemvártig?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést olvasók hogy már előtte feszül szurkál, stb.

Előző hónapban nekem is voltak görcsök és egyebek.

1 hónapja szedek vitamint (centrum nőknek) mert már nagyon lemerültek a tartalékaim.


Ciklusom köröm voltam dokinál, mondta hogy van érett tüsző, adni meglepett mert semmit sem éreztem pedig előtte fájt. Lehet vitamin hiány miatt voltak ilyen érzéseim? Rajta vagyunk a dolgon, de egész hónapban nem érzek semmit. Még 4 nap mire kiderül hogy úgy megjön vagy sem.



2018. febr. 24. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt.

Most 8 hetes vagyok de most is csak annyi, hogy fáradt vagyok estére és kb 8-kor lövik a pizsit.

2018. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vart elott nincs terhes tunet. Szurkalas meg ezek... Minden.honaoban vannak csak valoszinuleg nem figyelnek ra, es mikor figyelik, abban leresik a jeleket. Terhes tunetek az 5-6het korul jelentkeznek, amikor ugye a menstruacio mar elmaradt
2018. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt előtt NINCS terhestünet! Premens tünet van, terhesen is! Szurka meg mellfájdalom, fáradtság, stb. ezek PREMENS tünetek, de koraterhesen is maradnak egy ideig, 6-7. hét környékén válnak terhestünetté.
2018. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 értem én, és tapasztaltam is, de most egyáltalán nem éreztem ebből semmit
2018. febr. 24. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Minden terhesség más, ez is elég alapismeret ebben a témakörben.
2018. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt ilyan tünetem amit egyértelműen a terhességhez köthető

Szomjasabb voltam, meg ilyenek, de ha nem tudtam volna, hogybterhes vagyok nem is gondoltam volna, hogy attól


De azóta is több folyadékot iszom..


Most már nő a hasam.. Stb... De klasszikus gyakoribb pisilés egyéb nincs..

Úgyhogy nem feltétlenül vannak tünetek

2018. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal gyakoribb az, hogy egy nő az ég világon semmit nem érez addig, amíg ki nem derül, hogy terhes.:)

Nekem az első tünet a vérzés kimaradása volt. Pár nappal később a szokásosnál sokkal intenzívebb mellfeszülés, mellfájdalom. Minden más tünet menzesz, vagy kimaradt menzesz előtt ugyanúgy utalhat menzeszre, mint bármi másra. Nem érdemes feleslegesen figyelgetni magad, ha nem jön meg, tesztelj. Minden mást, vagy annak hiányát akármi okozhatja.

2018. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!