Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szò terhességröl?

Lehet szò terhességröl?

Figyelt kérdés

Januàr 20-25 körül volt az utolsò mensim. Lehet szègyen de pàr napja annyira fàradt vagyok, hogy egyszerüen nem emlèkszem a pontos dàtumra.

Vasàrnap volt, azaz 11-èn egy kis barnàzàsom. Azòta semmi.

Nagyon fàradt vagyok meg furcsa a közèrzetem is az utòbbi 3-4 napban.. nèha hànyingerem van. Ma reggel szèdültem, zsibbadt az arcom hànyingerem volt.

Tegnap csinàltam tesztet az negatìv volt.

Nem tudom...lehet csak bekèpzelem?



2018. febr. 16. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Most nem.igazán értem . Ha 28 napos a ciklusod és 20. án volt meg utoljára akkor kb mostanában kéne megjöjjön .. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés ,hogy az emberek azon része akik ezt nem tudják kiszámolni mégis hogyan élhetnek szexuális életet?! Nem bántásból de nekem ez egyszerűen sok ,hogy nem vagy tisztában azzal ,hogy mikor kellene megjöjjön stb de a szex megy . Hány éves vagy ?
2018. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!