Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első próbálkozás? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

Milyen volt a várakozás, hogy megjön-e vagy sem?

Milyen érzés volt, amikor mégis megjött vagy milyen érzés volt a pozitív teszt?

Most próbálkozunk először, megőrülök attól, hogy nem tudok semmit, és csak várom, hogy kb 10 nap múlva megjön-e vagy sem.

Néha borzasztóan izgatott vagyok, néha kicsit megijedek a felelősség súlyától, ha majd pozi lesz a teszt.


2018. febr. 25. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Reméltem, hogy összejön elsőre, nagyon vártam az "eredményt". Persze józan ésszel gondoltam, hogy valószínű nem fog. Több mint 1 évig, hónapokon át jött a csalódás... Már le is tettem róla, elkezdtünk járni dokihoz, voltunk megbeszélésen, mi-hogy legyen. Már megvolt az időpontunk az első vizsgálatra (a férjemnek). Éééés akkor nem jött meg. :-P
2018. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekünk első próbálkozós hónapban sikerült. Az elsőnél nem volt időm izgulni, mert kitaláltuk, hogy legyen babánk, elmentünk nyaralni, ahol megkérte a mostmár Férjem a kezem és mikor hazajöttünk pozitív lett a teszt:).


Most másodiknál teljesen rá voltam pörögve, hogy jaj, csak sikerüljön. Másodjára már az ember tudja mire vár, mit veszíthet. És megjött.... legalább is azt hittem. Amikor már 3.napja hol véreztem, hol nem csináltam egy tesztet és egyértelmű pozitív lett. Persze azonnal hívtam a dokim. 6 napig véreztem, lassan 4 hete nem:).


15 hós És 8+3 napos Anyukája:)

2018. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vagytam mar gyerekre, varni kellett tobb, mint 1 evet munkatapasztalat megszerzese miatt, nagyon izgatott voltam, foleg, hogy korabban pcos, ir es pajzsmirigyalulmukodes is volt, szerencsere ezek elotte kiderultek, igy volt idom rendberakni magam. Amikor negativ lett a teszt, tudtam, hogy meg lehet, hogy tul koran teszteltem a valtozo ciklushossz miatt, kesobb lehetett az ovulacio, aztan feltunt egy nagyon halvany csik, ami ket nap mulva erosebb lett, es mar egyertelmuen ott volt. Egyszerre voltam izgatott, remult es nagyon boldog.


Most 2 evvel kesobb ujra egyfajta elso honapot elek eppen at, szoptatas mellett most jott meg nemreg eloszor ujra, bar mar egy ideje szeretnenk meg egy gyermeket. Izgatottan varom, hogy most mi lesz.

2018. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Egeszen pontosan 2 evvel es 10 honappal kesobb:)
2018. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Probalkoztunk egy darabig es semmi sirtam h nem akar összejönni.. aztán letettem róla egyszwrcsak furcsán éreztem magam.. felvoltam puffadva, fáradékonyabb voltam mint szoktam.. nem birtam egyszerüen elmenni dolgozni olyan szarul voltam.. aztan egy nap csináltam tesztet amikor a mensi kesett talan 2-3 napot aztán sirtam a boldogságtól fel alá ugráltam stb :D
2018. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először iszonyatosan megijedtem, amikor nem védekeztünk (természetesen terveztük/tervezzük a babát). Olyan gondolataim voltak, hogy most mi lesz.. aggódtam, hogy akarom én ezt? Aztán azon, hogy felmerült a kérdés, hogy akarom e?! Ez csak az első alkalom volt :)


Azóta nincs ilyen gondolatom. Aztán eltelt az első hónap, megjött, csalódtam. Azt hittem (vártam), hogy elsőre sikerül.


Második hónapja próbálkozunk most szerdán kell megjönnie. Most már csak remélem :) Inkább nem élem bele magam.

2018. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!