Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi 7. napjan van aki...

Mensi 7. napjan van aki terhes lett? 26napos ciklusom van.

Figyelt kérdés
Nem vagyunk még rajta teljesen a babaprojekten,de én már nagyon szeretnék.a ciklusom 7.napján élesben csinaltuk...peteérésem nem tudom pontosan melyik nap lehetett de 10-12.napig volt atlatszo tojasfehrejeszerű folyásom.van esély,hogy igy terhes legyek?

2018. febr. 26. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban 10-12-e között volt peteérésed,akkor nem valószínű,hogy teherbe estél.Persze,nem teljesen kizárt.
2018. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6nappal a peteeres utan vagyok es fajdogal a jobb petefeszkem meg neha kozepen alul is.Ez jelenthet beagyazodast?Nekem sose fajt meg igy ilyenkor.a testhom tegnap 37volt.
2018. márc. 2. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Volt rá már példa hogy valakinek rövid ciklus miatt előbb volt peteerese így akár menstruáció alatt vagy közvetlenül utána is lehet ovud. Ha továbbra is szépen 37 vagy az felett lesz a hőd akkor a nemvart napján érdemes tesztelni.
2018. márc. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!