Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés de kiváncsi...

Adrienn1021 kérdése:

Lehet hülye kérdés de kiváncsi vagyok a válaszaitokra?!

Figyelt kérdés
Fèrjemmel kisbabát szeretnèk. Menszi 5dik napján voltunk együtt majd 2 nap mulva megint.. Ès tegnap este furi kaparászó èrzèst èreztem (nemtudom máshogy leírni) majd Menszi szerű görcsökkel aludtam el. Reggelre viszont a derekam fájt + a hasam alul. Lehet ez beágyazódás?
2018. febr. 27. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén mikor terhes lettem fogalmam sem volt róla, pedig hónapok óta próbálkoztunk semmi tünete nem volt. Amíg ennyire figyeled magad nem valószínű hogy összejön a baba. Nézd meg itt a gyakorin, de a saját példámat is írhatnám, ovu teszt meg ilyesmi és nem jön a baba, aztán kikapcsolják ezt magukban és valóan jön a baba. Persze ha nincs valami gond valakinél.
2018. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy mikor volt dátum szerint az együttlét.

De az aktus után kb két héttel lehetséges beágyazódás. Ha ez kb most van, akkor nem kizárt, de nem is biztos. Viszont a beágyazódás után a teszt pozitívat mutat - azaz csinálj egyet és meglátod.

2018. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát az 5. és a 2. ciklusnapodon voltatok együtt. Nem írtad, hogy dátum szerint mikor érezted a kaparászást. Szerintem inkább akkor lehetett ovud.
2018. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Február 14-18ig tartott a Menszi, ès 18-án ès 20-án voltunk együtt... A kaparászást 26-àn èreztem...
2018. febr. 28. 05:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehetett ovud!
2018. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!