Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. baba? Szerintetek már ideális?

2. baba? Szerintetek már ideális?

Figyelt kérdés

A lányunk 3 éves

Szeretnénk kistesót.

Szerintetek nem korai?


2018. febr. 27. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Miért kistesót akarsz? Második gyereket akarj. De ha ez olyan kérdés, amit itt akarsz megszavaztatni, akkor még korai.
2018. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi nagyon szertnénk már még egy babát.

Készen is állunk rá...

Nektek mennyi idő van a gyerekek között?

2018. febr. 27. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ezt Nektek kell tudni, Ti ismeritek a kapacitásotokat,igényeiteket,körülményeiteket és a kislányotokat, ezek a legfontosabb szempontok,ami alapján mérlegelni kell. Nálunk 22 hónap van a 2 gyerek között,de azt,hogy Nektek mi az ideális csak Ti tudhatjátok! Kívánom,hogy meg tudjátok hozni a számotokra legjobb döntést!!
2018. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
2 eves a gyerekem, mar jopar honapja szeretnenk masodik gyereket, de minel kisebb a korkulonbseg, annal nehezebb kipihentseg szempontjabol, ds minel kisebb a korkulonbseg, annal nagyobb esellyel tudnak majd egyutt jatszani minel elobb. Nincs egyertelmuen idealis korkulonbseg. Illetve biologiailag van, 3-4,5 ev, ez az anya es a szuletendo gyermek egeszseget veszi figyelembe.
2018. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Mindenkinek más az "ideális", mindenki maga tudja kizárólag eldönteni, számára mikor optimálisak a körülmények. Az én fiaim között 8 év és 42 nap van egész pontosan. Mi nem szerettünk volna hamarabb újra belevágni(én nem vagyok /voltam gyárilag alkalmas a kis korkülönbségre semmilyen szempontból és dolgozni is vissza szerettem volna menni,mielőtt újra belevágunk, jó volt, hogy a naggyal már túl voltunk a nehezén, másodikos sulis volt, mikor érkezett az öcsi) számunkra akkor jött el az ideje. Az sosem volt szempont, hogy "játszópajti" legyen, persze ha valakinél úgy alakul, az is pont olyan jó. Számunkra így volt megfelelő és sosem bántam meg. Ergo ez nagyon egyéni, idegenek sosem fogják tudni megmondani, hogy nektek mikor ideális. Hiszen mindenkinek más az, ami jó és egyik korkülönbség sem jobb, vagy rosszabb a másiknál, mindegyik mellett szólnak pro és kontra érvek, egyszerűen nem vagyunk egyformák. Ami nekem jó, az neked nem lesz az feltétlenül és fordítva, hisz ahány ember/család és helyzet, annyiféle, ez így a természetes.
2018. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az öcsémnél majdnem három êvvel (2 év és 9hónappal) vagyok idősebb.

Jól kijövünk egymással. Szoktunk beszélgetni, tanácsokat adni egymásnak és közösen videókat nézni.

Kicsi korunkban sokat játszottunk együtt.

2018. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Nekünk a majdnem 4 év már nagyon sok lett volna!!

2,5 van a kettő között, tökéletes!

2018. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
xd ez baromi vicces xd Hat ha ti szeretnetek ,akkor mi a kerde ? xd mi dontsuk el hogy szuljel-e xd sirok
2018. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mi lányunk nyárom lesz 3 éves, jövő hónapban kezdünk dolgozni a másodikon. Most érezzük azt, hogy a lányunkkal már könnyebb annyira, hogy oké lenne mellé.üég egy, plusz szeptemberben oviba is megy, mire születik a kicsi, már beszokik, nekem meg délutánig ugyanúgy egy lesz itthon, mint eddig. De még annyival azért nem könnyebb, hogy már ne akarjuk elölről kezdeni :D
2018. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22 hónap lesz a gyerekek között, a 2. és 3.között is ennyit tervezünk nagyjából:). Ha vágytok rá vágjatok bele. Minden kornak megvan a maga nehézsége, ami csak akkor derül ki amikor odakerültök. Szerintem ne várjatok, ha szeretnétek!
2018. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!