Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt mindig fáj feszül...

Alexandmariaak kérdése:

Mensi előtt mindig fáj feszül a mellem a derekam majd leszakad most semmi fájdalom 2nappal előbb jött volt rózsaszín folyasom előtte Ez mitől lehet? Lehet hogy baba áll a dologban?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy lehet menzeszre utaló tünet is. Nekem van, hogy menzesz előtt 1-másfél héttel fájnak a melleim, menzesz előtt közvetlenül meg semmi, valamikor meg pont menzesz előtt, vagy a kezdetekor fájnak a melleim.

Nyilván ha élsz nemi életet, lehetsz terhes. Ha nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelj, de egyébként meg ez nem egyértelmű terhességre utaló tünet.

2018. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a mensesem megvan de semmi tunet es mindig volt parommal mar 8honapja probalkozunk a babaval
2018. márc. 1. 00:03
 3/9 anonim ***** válasza:
De ha menstrualsz.... Hogy lennel terhes?????
2018. márc. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt akkor én se értem. Ha rendesen menstruálsz, rendes vérzésed van, akkor nem vagy terhes. Az, meg hogy most a menzesz előtt nem fájt a melled, meg a hasad, az meg egy dolog. Örülj neki. Ettől még ebben az esetben nem vagy terhes.
2018. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokan mondták hogy beagyazodas is lehet azert írtam a kérdést hogy hátha valaki járt már abba a cipőben hogy menstruált de mégis terhes volt
2018. márc. 1. 23:32
 6/9 anonim ***** válasza:

A beágyazódás nem menstruáció idején van. És ha bármi tünete is van, mert az esetek 90 százalékában senki nem érzi, akkor max. enyhe barna maszatolást lehet tapasztalni és nem vérzést.

És bár lehet sajnos sok zavaró dolgot és hülyeséget olvasni a neten, de ha valaki rendesen menstruál, tehát vérzik, akkor mindenki higgye már el, hogy az menstruáció és az illető nem terhes.

2018. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rettenetes fejfajas hanyinger
2018. márc. 3. 04:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.
2018. márc. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hányós vírus.
2018. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!