Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A magas hő terhességre utal?...

A magas hő terhességre utal? 36,8 fok Vagy lehet hogy más problémám van?

Figyelt kérdés

A menzesz időben megjött, de rózsaszinű volt, hosszabb ideig tartott (3nap helyett 5nap, gyengébb, kevesebb volt, és NEM voltak görcseim. A testhőmérsékletem azóta is fent van (reggeli hő 36,8) már a 19. napja.

Jelentkezett még mell fájdalom (nőtt is), hányinger, fejfájás. Csináltam 2 féle tesztet, és mind a 2 negatív lett.



2015. júl. 26. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért egy kissé a külső hőmérséklet is melegebb a megszokottnál. a szervezet meg a bőrön keresztül próbálja leadni a felesleget, így aztán kitágulnak a bőrerek. Sokszor ez sem elegendő.
2015. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött, akkor nem vagy terhes. Ez nem atomfizika.
2015. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A második válaszoló, gondolom férfi. Ez nem ilyen egyszerű, szóval inkább hölgyek segítségét és tapasztalatát várnám válaszban.

Köszönöm!

2015. júl. 26. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugy birom, amikor valaki leir egy hot, es mi dontsuk el, hogy az magas vagy sem, anelkul, hogy tudnank az alaphot.

Nekem 36,6 volt az alaphom, szoval nekem nem szamit magasnak a 36,8.

2015. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36.8 nem magas.... nem vagy terhes.
2015. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!