Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már 6 hónapja szedem a Lindynette figamzásgátlót. Közbe elkezdetem szedni a multhónapba a Duo antibiotikumot.... Viszont jött a 7 napos kihagyás meg is jött de már csak két napig szedtem az antibiotikumot. Eggyütt voltam a párommal mivel úgy voltam vele 7 nap alatt is céd a gyógyszer de két napja Antibiotikumot sem szedek picit viszont még megvolt..... Amit utána tudtam meg hogy elment bennem..... Ki is akadtam rajta.... Most jött a következő 7 napos kihagyás 4 . Napja még nem jött meg de feszül a mellem fáj.. Szerintetek lehetek terhes ? Most nagyon félek.

2018. febr. 27. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Lehet hogy az antibiotikum bezavart a ciklusba.

Nekem mindig mikor megjött gyógyszerrel fájt a mellem, sőt miután abba hagytam a gyógyszert akkor is, de szülés után már nem jelenkezett a menstruáció előtti mellfeszülés.

Nem hinném hogy terhes vagy, menstruáltál mikor elment benned, bár az antibiotikum gyengíti a fogamzásgátlót, de úgy tudom akkor ha az első gyógyszeres héten szeded, te meg a végén szedted ahogy írtad.


Nézd a teszt tuti kimutatná ha terhes vagy.

2018. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Antibiotikum kúra alatt kiegészítő védekezés javasolt. Szóval akár lehetsz terhes is. A pároddal nem beszélted meg, hogy antibiotikum miatt nem élvezhet beléd? És hogy érted azt, hogy utólag tudtad meg? Azt azért lehet tudni már abban a pillanatban is.
2018. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikum mellett kell védekezni, mert semlegesítheti az antibébi tabit, szóval van esély babára, inkább tesztelj egyet, főleg ha késik, ha nagativ és még nem jönne meg úgy sem, akkor doki mindenképp, mert akkor összekuszálódhattak a hormonok is.
2018. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!