Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek már terhes?

Bogoc kérdése:

Ugye nem lehetek már terhes?

Figyelt kérdés
Sűrű vizelés, derékfájás , szédülés,plusz 8 napot késik hát csináltam 2 tesztet de mindegyik negatív lett.
2018. febr. 27. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz??
2018. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert hónapok mire időpontot kapok azért.

Nem vagyok halálomon, csak egy kérdést tettem fel.

2018. febr. 27. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy az lennél.
2018. febr. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se valószínű! Amúgy a nőgyógyàszatra nem kell időpont!! Egy példa: ha valakinek sűrgősen eseményutànira van szüksége elsőnek kérjen időpontot? Dehogyis.. Rendelési időn belül bemegy behívjàk és elmondja mizu....
2018. febr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mennj el magànba és máris okosabb leszel. Van akinek csak 2 hét késés után lesz pozitiv... még lehetsz terhes is.
2018. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 4es mindenhova kell időpont még a nőgyogyászatra is. Tudom mert egy darabig Sztkba jártam énis. De nem hónapokat kellett várni ahogy ezt a kérdező irta... nem is tudom honnan szedte

...

2018. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
onnan szedtem, hogy amelyik orszagban élek, ott SEHOL NINCS NŐGYÓGYÁSZAT csak magán!!!!!! Azoknak meg már páciensei... Nehéz be jutni, nehéz időpont kérni!!!!!!!! Sürgösségire meg hadd ne menjek, mert késik............
2018. febr. 28. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Eddig én két kórhàzban voltam nőgyógyàszaton és mind a kettőben érkezési sorrendben történt a vizsgàlat!
2018. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!