Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utána vizsgálatok?

Narancs223 kérdése:

Missed ab utána vizsgálatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. 7hete bolt egy missed ab-om, 6hetesen a dokimtól szabad utat kaptunk, kérdeztem nem e kell kivizsgálás bármi a válasza az volt hogy nem és nyugodjak le.. van már egy 1,5éves lányom akit fél éves koráig tudtam csak szoptatni és ha megnyomom a mellem még cseppen és keresem a miérteket.. talán ennek lenne köze hozzá? Valaki volt hasonló cipőbe? Nekem arra is azt mondta hogy a mellbe sokáig van tej... 😞

2018. márc. 1. 05:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták minden 4. -5. terhesseg vetelessel vegzodik. Es egy veteles/missed ab, nem veteles. Legtöbbször a termeszet szelektal, mert nem életképes a pici sajnos. A következőnel valószínűleg kapsz progipotlast(huvelytabit, gyógyit, bar errol is vitatkoznak a dokik szukseges/hasznos-e egyáltalán) , kb ennyit tudnak összesen tenni az elso trimeszterben. Esetleg tobb veteles utan kromoszómat nézetnek mind2toknel(egy vervetel:istenhegyin csináltattuk, fizetoson, a durva eltereseket mutatja csak) esetleg hematológushoz küldenek, hátha trombózishajlam okozza a gondot. Mi voltunk mind2n, +meg egy kazal masik vizsgálaton is(sokara is estem teherbe) , valasz egeszsegesek vagyunk,egyszeru pech.Szoval sajnos az okot sokszor nem tudjak:( Egyebkent a szabadut sot a szex is dokifuggo. Volt, hogy a 2 hetes kontroll után lehetet szexelni védekezés nélkül,volt 6 hetes kontrollig colibatus, es 3 ciklusig gumi.
2018. márc. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy tudom 2-3 utàn vizsgàljàk ki komolyabban.

Nekem is és sok ismerősömnek volt "ok nélkül".

2018. márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekünk a babához adtak szabad utat.. na mindegy majd meglátjuk mi lesz .. csak nem.szeretnék még egy terhességet elveszteni 😞
2018. márc. 1. 08:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Progo pótlást nem ad.. azt is kérdeztem (nekem nem.volt vérzés meg semmi.jele a dolognak)
2018. márc. 1. 08:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Progi*
2018. márc. 1. 08:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem az első terhességem halt el, így missed ab. lett belőle. Semmi vizsgálatot nem csináltak ezzel kapcsolatban. Következőre minden ok volt :)

A kisfiam 3,5 éves és ha megnyomom a mellem 1-2 csepp szivárog. Kivizsgáltattam (ultrahang, hormonpanel) és minden ok pedig 2 éve nem szoptatok

2018. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad a tapasztalatodat, kicsit megnyugodtam 🙂🙂
2018. márc. 1. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Első terhesség missed ab, másodiknál minden oké. Szintén nem kaptam progipótlást, mert ha nem is indult meg a vetélés, nem az volt a gond ugye... Ne keress miérteket, fölösleges, sajna tényleg minden 4. terhesség vetéléssel végződik, rossz lapot húztál most. Mivel van már egészséges gyereked, nyilván ki tudsz hordani egy terhességet, szóval ne aggódj, ez most egy szerencsétlen véletlen volt.
2018. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! 😊
2018. márc. 3. 11:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy érzem hogy eémegyek vizsgálatra, mert ma van a nemvárt és nefatív atesztem, eddig összejött a baba mindig első hónapba, úgy néz ki már én se vagyok a régi 😞
2018. márc. 8. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!