Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hová kell mennem Debrecenbe...

Hová kell mennem Debrecenbe erre a vérvételre, mindez mennyibe kerül, már ha kell érte fizetni, ha kell időpontot kérni, akkor azt milyen telefonszámon tehetem meg, mennyi idő alatt készül el az eredmény, és milyen vizsgálatok várhatóak utána?

Figyelt kérdés
Voltam Debrecenben a Meddőségi Klinikán. A doktor úr elküldött a ciklus 3. és 23. napján vérvételre. De sajnos nem mondta meg hogy hová kell mennem, és nem kaptam se beutalót, se laborvizsgálati lapot, amiből arra következtetek, hogy nincs is rá szükség. Viszont adott egy Ambuláns Kezelőlapot.

2015. okt. 25. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanott, lent az alagsorban van a labor is, oda kell menned a kezelőlapoddal, nem kell fizetni érte. Én úgy emlékszem időpontot nem kellett kérni, hanem amikor megjött a mensesem, felhívtam a meddőségit és ők beírtak a laborba időpontra. Ott majd megmondják mikor lesz eredmény.
2015. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked a választ.
2015. okt. 25. 19:10
 3/3 anonim válasza:
Kedves Kérdező, leírnád, hogyan működik ez a vérvétel? Engem is elküldött a magán nőgyógyászom ugyanerre a vizsgálatra, de lányos zavaromban elfelejtettem megkérdezni a részletekről. Beutalót nem kaptam csak ambuláns lapot. Ebben az esetben kell fizetni? Kell kérni időpontot? Ha igen milyen telefonszámon? Hova kell menni pontosan? Ha megjön felhívom őket hogy 3 nap múlva mennék? :)
2017. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!