Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha lombikprogramnál megvannak...

Ha lombikprogramnál megvannak a vizsgálatok, utána hogyan zajlanak az események tovább? Gondolok én itt hogy kiirják a gyógyszereket, amiket injekciók formájában kapunk, stb. Ez mennyi ideig tart, utána mikor szivják le a petesejteket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztosan lombikoznotok kell?


Amugy intezmemy es orvos fuggo.

2016. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen!
2016. febr. 20. 01:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd az orvosod elmondja. Sok féle stimuláció van. Miért kell?
2016. febr. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Manka68 ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy meg kellett várnom, míg megjön a mensesem, az első naptól kb 2 hétig kellett fogamzásgátlót szednem, hogy kiüssék a saját hormonháztartást. Akkor egy uh, hogy minden rendben van-e. 2-3 nap szünet után kezdtem a hormonszurikat. Kb 10 napig, míg a doki megfelelőnek ítélte a tüszők méretét. Akkor kaptam tüszőrepesztő injekciót, és 36 óra múlva (órára pontosan) leszívás. 24 óra múlva lehetett érdeklődni telefonon, hogy hány embrió lett, akkor mondták meg a beültetés napját is. Általában 3 vagy 5 naposan ültetik be őket. Utána progeszteron pótlás és várakozás két hétig, hogy sikerült-e.
2016. febr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg az orvos mondja majd meg, hogy hogy lesz nálad. Vannak protokollok, de, hogy azok közül melyiket látják jónak neked, azt az ott döntik majd el a vizsgálati eredmények tükrében. Nekem most 'short' protokollom van: nincs fogamzásgátló, ciklus 1. napjától mennek a szurik + gyógyszerek, vitaminok, pár nap múlva, a 14. napon lesz a leszívás. Bízz az orvosodban és inkább majd tőle érdeklődj, mert itt két egyforma választ nem fogsz kapni. Sok sikert!
2016. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy először volt egy konzultáció, ahol megkaptam a protokollt, nekem hosszú protokolljaim voltak, egy volt csak rövid. Szóval akkor össze is írta a recepteket, kaptam egy használati utasítást, mit, mikor, miért, mennyit, kiváltottunk mindent, és az akkori ciklusom 21. napjától kellett elkezdenem a stimut.Aztán a kövi ciklus 8. napjától 2 naponta UH, majd időpont egyeztetés punctiora (leszívás). Aztán megint 2 nap várakozás, telefon a biológusnak, és időpont egyeztetés a transzferre (beültetés).

Sok sikert!

2016. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és amúgy igaza van az előttem válaszolónak, hogy minden esetben a doki tudja, neked melyik a jó protokoll az eredményeid alapján, így tényleg senki nem fog itt majd ugyanolyan választ adni neked.
2016. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 20. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!