Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ertelme menstruacio utan...

Van ertelme menstruacio utan tesztelni, vagy folosleges?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tanacsra lenne szuksegem.

A menstruaciom 5 nap kesesel jott meg, nem teszteltem kiakartam varni 1 hetet. 3 napig volt meg.

Amit furcsalom hogy naponta legalabb 2x ram ron a hanyinger par percig tart, ez mar 1,5 hete megy legalabb. Alapvetoen pedig nem vagyok hanyingeres soha se betegseg se semmi miatt. Utobbi 2 napba pedig nagyon sokszor megyek el pisilni.

Az elso terhessegemnel ahol sajnos nem maradt meg a baba, ugyan ezek voltak ami miatt gyanakodtam csak ott meg amikor trusszentettem mindig nagyon belenyilalt a petefeszkeimnel, ez most nincs.


Szerintetek teszteljes vagy folosleges? Itt csak gyogyszertarba kapok tesztet, ha nincs ertelme akkor nem hozok, ha viszont tapasztalatok alapjan kene akkor delutan elugrok venni.

Koszonom elore is.



2018. márc. 1. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Amíg ezt a kérdést megírtad, át is mehettél volna egy tesztért.
2018. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Munkahelyen vagyok, lassan lessz 1 vendegem, utana tudok elmenni. Addig gondoltam felteszem a kerdest.

Koszi hogy elolvastad es hogy irtal.

2018. márc. 1. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj Azzal nem vesztessz semmit.Es legalább biztos lehetsz benne hogy van e vagy nincs baba.Ha nincs utána járhatatlan mitől van a hányinger és a sűrű pisilés.Ha baba van meg futás orvoshoz
2018. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazad van, igy mondjuk biztosan csak gondolkodnek a kovetkezo menstruacioig.

Ilyenkor gondolom mar igy delutan is megcsinalhatom nyugodtan, ugye?

2018. márc. 1. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsinalhatod. Ha baba van azt már biztos kimutatja.
2018. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget. Delutan irom hogy mit mutat a teszt:)
2018. márc. 1. 12:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Erős volt a vérzés? Szerintem sok esélye nincs,de azért drukkolok! Egy teszttel semmit sem veszítesz!
2018. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Normalis volt szerintem, nem volt erosebb vagy gyengebb csak ugye kesett.

Kivancsi leszek. Nem igazan latok ra en se eselyt, de akkor legalabb legyen biztos..

Koszi a valaszod.:)

2018. márc. 1. 13:22
 9/11 A kérdező kommentje:

Most csinaltam tesztet, negativ lett..

Koszonom meg 1x a valaszokat.

2018. márc. 1. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Drukkolok Márciusra remélem ez a mi hónapunk lesz😙
2018. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!