Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tabletta,...

Esemény utáni tabletta, kiszaladt óvszer majd barna folyás. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen helyzet állt elő, ugyanis kb. 2 hete (12-én) kiszakadt az óvszer és kesőn vettük észre. Esemény utáni tabletta megvolt, utána rendesen meg is jött. 6 napja múlt el, miután elmúlt azon a napon voltunk együtt ismét. Sajnos megint elszakadt a gumi (nem értem hogy lehetünk ilyen szerencsétlenek hogy egymás után kétszer, pedig mindent úgy csinátunk ahogy kellett), de észrevettük és abba is hagytuk. Mivel egy hete vettem be esemény utánit, és nem szabad egymás után ilyen kis időn belül, nem rohantunk orvoshoz. Meg úgyis észrevettük, tehát nem sokáig volt benn gumi nélkúl. Aztán ma, rá 5 napra, kis barna folyást fedeztem fel, egyéb tünetet nem. Lehet valami baj? Ha most veszek tesztet az mennyire pontos, vagy várjak még vele? Valakivel történt már hasonló?

Végül pedig milyen óvszert ajánlanátok? Durex eddig nálunk háromszor szakadt ki, és már nem értjük hogy mi van, mert van hogy semmi baj vele, de mégis már háromszor megjártuk.



2018. febr. 28. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a durex 20 év alatt nem szakadt ki, szóval valamit nagyon rosszul csináltok. Teszt 14 nap után mutatja ki. Az esemény utáni akkora hormonbomba, hogy simán okozhat pecsételést.
2018. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utániban rengeteg hormon van, szerintem csak kicsit megzavarodott a szervezeted.

Nekünk pár hét és születik a baba, utána óvszerrel védekeznénk, de itt olvasgatva előre félek, minden 2. kérdés a kiszakadt óvszerről szól :D

Annó tizenéve éveken át azzal védekeztem és sose volt gond, ennyit esett volna a minőség?!

2018. febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Mi évekig durexet használtunk nem volt gond soha.

Tesztet az aktus után 14 nappal érdemes először csinálni. A pecsételés simán lehet az esemény utánitól mert elég durva hormonbomba.

2018. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felesleges újabb esemény utáni. Szerintem épeszű orvos fel sem írná. Pecsételést, össze-vissza vérzést pedig maga az esemény utáni tabletta is okozhat.

Mi Masculant használunk hosszú évek óta, soha egy sem szakadt ki. Mondjuk másfajta sem.

Ha nálatok kiszakad, akkor vagy nem megfelelő a méret, lehet, hogy túl kicsi, vagy tényleg nem tudjátok felhelyezni. Esetleg nem teljesen merev a barátod pénisze, amikor felhúzzátok. Nem szerencsétlenek vagytok, csupán egyszerűen képtelenek vagytok megfelelően vagy megfelelőt használni.

2018. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. márc. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!