Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok ajánlani 10-es érzékeny...

Tudtok ajánlani 10-es érzékenységű terhességi tesztet ami patikában kapható leginkább?!

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem patikába már nem árulnak. A walentin volt 10es.

De facelle majdnem an olyan eros mint a 10es. Mert nekem a 10es netes mutatta 9.dpon facelle aznap nem de masnap igen

2018. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ceyla ***** válasza:

10-es tesztet nem tudok ajánlani, de egy nagyon jó 20-at igen, amiről azt mondják hogy azért jobb mint a legtöbb 10-es érzékenységű mert más a reagense mint a többi 20-asnak.

Ez a Clearblue nevű teszt. Soha nem láttam még tévedni és tényleg érzékeny 2 gyerekkel a hátam mögött állíthatom, de sok babával sokáig próbálkozó ismerősöm is dicsérte.

A simát vedd egyébként ne a digitálisat. A nagyobb patikákban szokott lenni.

2018. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a clearblue ami ha pozitív akkor kék + jel jön ki? :) még nem próbáltam.. De már sokat olvastam róla.
2018. febr. 25. 12:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Clearblue easy vagy plus?
2018. febr. 25. 12:56
 5/6 cukicsillag2017 ***** válasza:
Én úgy tudom a Predictor early elég érzékeny teszt. Dm-ben vagy Rossmannban is van.
2018. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én gyógyszertárban az Amazon nevü tesztet vettem

10es érzékenységü

2018. febr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!