Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a menstruációm,...

3 napja késik a menstruációm, csinálhatok-e már tesztet? Eddig még semmi tünetem nincs.

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen csinálhatsz
2010. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van, akinek 9 hónapon át semmi tünete nincs azon kívül, hogy nem jön meg neki, és kb félidőtől elkezd nőni a hasa. A szerencsések. :-)


Remélem, összejön a baba. Drukkolok!

2010. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


A tesztre is rá van írva, hogy az elmaradt menses után már 3 appal kimutatható a terhesség. Ha esetleg negatív lenne, várj még pár napot, aztán tesztelj újból. Nekem kb a kimaradt menses 3. napján volt egy nagyon halvány csíkom, ami 3 nap múlva sokkal erőteljesebb lett. Most meg itt gőgicsél (mit gőgicsé, magyaráz)a 10 hónapos lányom.


Minden jót, üdv!

2010. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A ciklusom eléggé rendszertelenek. Hány naposnak vegyem a ciklusom ha:

március 4-én

április 12-én

május 7-én volt menstruációm.

Mikor lehetett peteérésem?

2010. jún. 9. 11:49
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezek előtt pedig 3 havonta jött meg. 1,5 éve nem szedek fogamzásgátlót, ezeket annak hatásának tudtam be
2010. jún. 9. 11:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Vedd a leghosszabb ciklusodat alapul. Ha már azt is meghaladta a késés, akkor tesztelj.
2010. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. a leghoszabb ciklusom 35 napos volt és ma tartok a 38. napnál, de nem akarok tesztelni, semmi kedvem mégegy negatív tesztet végignézni!
2010. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


A peteérésed nem kíséri tojásfehérjeszerű folyás, vagy a petefészked nem görcsöl tüszőrepedéskor? Ilyen jelei lehetnek. Ha semmi, akkor próbálkozzál ovu-teszttel, hasonlóan működök, mint a terhességi teszt.


Üdv!

2010. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nos teszteltetek már?
2010. jún. 10. 15:44
 10/13 anonim válasza:
Nekem 30-33 naposak szoktak lenni a ciklusaim, 38. napon csináltam egy tesztet, negatív. Ma vagyok a 45. napon, de még nem csináltam tesztet, én se merek. Mert ha negatív, akkor egy újabb keserves nap elébe nézek, ahhoz meg nincs sok kedvem. De ha hamarosan nem jön meg, akkor muszáj megcsinálni, hogy dokihoz tudjak menni, akár pozitív, akár negatív.
2010. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!