Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam. Nem is...

Tegnapra nem vártam. Nem is jött meg. Tesztem ma negatív. Nincs baba?

Figyelt kérdés
23-25 naposak a ciklusaim. Melleim picit érzékeny, de semmi más. Picit fel vagyok puffadás. Nem olyan menni görcseim vannak, mint szoktak, sokkal gyengébbek, és egy helyen, ami fura is.
2018. márc. 4. 17:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha a teszt sem tudta megmondani, mi sem fogunk beléd látni. Vagy terhes vagy, de még korai volt mert mondjuk később fogant, vagy beletartozol abba a 0,00001%-ba, akinek nem mutatja ki, csak a vérvétel, vagy hibás volt a teszt, vagy nem vagy terhes, de ez ilyen hónap, ez is sokaknál előfordul évente, ötévente, tízévente... stb., hogy egy hónap kimarad vagy késik mindenféle komoly ok nélkül. Annyit tehetsz, hogy két-három nap múlva újra megpróbálod vagy egy-két hét múlva elmégy nőgyógyászhoz.
2018. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Gondolkodj egy kicsit légyszíves!

Millió nővel történik ilyen (hisz naponta írtok ki ilyet), egyik terhes, másiknak csak késik. Megis mi a garancia neked arra hogy te ezen tapasztalatok alapján hova tartozik?

Mi neked a segítő válasz? Az hogy "nekem így volt és terhes vagyok, szerintem is, gratula kismami!!" és alatta az, hogy "en is így voltam de aznap éjjel megjött szóval nem vagy terhes"

Mert kepzeld velem MINDKETTŐ előfordult :) :)

2018. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Várok. Először tettem ki kérdést, ide, de úgy látom sok kérdés van. DE Azért köszönöm.
2018. márc. 4. 20:35
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező, sajnos ez az oldal tele van buta,korlátolt,rosszindulatú emberekkel akik azért járnak fel ide,hogy belerúgjanak másokba mert ettől érzik jól magukat.

Semmi baj ezzel a kérdéssel ez az oldal ezért van van több ezer idióta kérdés, ez speciel teljesen normális kérdés.


Előfordul hogy a baba később fogant mint a középidő, ezért korai a teszt. Nekem a 2. Kisfiamnál 9én kellett volna megjönnie nem jött meg és csak 20án volt erős pozitív tesztem, ovu után 2 hettel fogant. Azt javaslom varj pár napot és ismételj :-)

2018. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. márc. 5. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!