Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abban szeretném tanácsotokat...

Abban szeretném tanácsotokat kérni hogy alacsony progreszteron szintre melyiket szerdejem barátcserje kapszulát vagy gynex cseppet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 13:47
 1/6 A kérdező kommentje:
a menstruációm nagyon szabálytalan, midnen más rendben van csak a progreszteron nagyon alacsony. Nagyon szeretnénk már kisbabát, ezért szeretném valamelyiket elkezdeni hátha elöbb összejönne.
2010. jún. 9. 13:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Én barátcserjét szedtem, nem tudom ettől-e, de első hónapban összejött a baba, pedig előtte sokat próbálkoztunk. A másikat amit írtál nem ismerem.
2010. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Neked is szabálytalan volt a mensid?
2010. jún. 10. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:

a barátcserje elméletileg szabályozza a ciklust, a nagyobb problémákat nem tudja kezelni.

Miért nem ír fel orvos a progeszteronszinted rendbehozatalához valami gyógyszert?

A gynex-ben több a barátcserje. Azt érdemesebb.

2010. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: nekem is rendszertelen volt a 30-tól 90 napig terjedően mindent produkáltam. Nem tudom beállította volna-e a barátcserje, mert ahogy elkezdtem szedni, az első hónapban összejött a baba. Utánaolvastam én is annak a másik szernek amit írtál és most lehet, hogy inkább azt kezdeném el én is szedni. De lehet, hogy tényleg inkább dokival kéne egyeztetni.

Remélem hamarosan teljesül az álmod! :)

2010. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedden megyek orvoshoz, viszem a vérvételes papírjaim mert most végeztek egy teljeskörű vérvételt, márciusban már volt egy vetélésem és azt az orvosnak köszönhetem hogy ez lett a vége :( nem igazán úgy végezte a dolgát ahogy kellett volna. Ezért szeretnék inkább ilyen szerrel rásegíteni. Már utána kérdeztem a cseppnek nem igen ajánlják erre. Kedden meglátom mit mond a doki, bizakodom hogy most normális orvoshoz jelentkeztem be. Köszi a válaszokat! Mennyi idős a picurkád?
2010. jún. 12. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!