Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes babás vagyok,2 hete...

9 hetes babás vagyok,2 hete véletlenül derült ki hogy nagyon alacsony a progreszteron szintem utrogestant kaptam, azóta szedem most elmult a hányingerem. Lehet elhalt a babám mégis?

Figyelt kérdés
Aki volt hasonló helyzetbem kérem szépen irjon vmit.13 volt a progi szintem,és majd csak két hét mulva kell UH-ra mennem
2008. nov. 2. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én is szedtem ezt a 12. hétig és a hányinger nekem is így volt. Egy olyan hét volt,h minden nap hánytam,utána napokig semmi,aztán pár napig újra,szóval emiatt ne idegeskedj.Ha baja lenne a babának,jelezné a szervezeted, görcsölnél, vérzés jelentkezne.Pihenj sokat,meglátod,minden rendben lesz!Boldog babavárást!
2008. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Grófházy ***** válasza:

Szia!

Én 1 hetesen tudtam,hogy babás vagyok,el is mentem dokihoz a nemvárt mensi után.Látta is picikét,és rögtön kaptam progeszteronpótlást (Utrogestant).A következő vizsgálatkor,rá 3 hétre a baba sehol sem volt. :( Műszesres befejezés lett a vége a nagyon várt babának.Most várjuk,hogy leteljen a 3 hónap kényszerpihenő :(((

2008. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ha elhal a baba, mint az előző esetben, az sajnos beteg lett volna. Ez megtörténik progi hiány nélkül is.

Ha a picikéd egészséges, akkor Te most mindent megtettél érte, hogy szeded a gyógyszert. Nekem is kellett szednem, és már 32 hetesek vagyunk.

Szóval, ha a baba egészséges -és a gyógyszerrel mostmár Te is- akkor ugyanannyi esély van, hogy megmarad, mint másnak.

Az nagyon jó dolog, hogy ez időben kiderült, mert így lehet orvosolni a problémát. :)

Boldog, nyugodt babavárást Neked, és pihenj sokat!

2008. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha elhat volna annak lennének jelei ( vérzés, barna folyás, görcs)
2008. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grófházy ***** válasza:
100%
kettes vagyok.Nekem is elhalt,de semmi jele nem volt.A kontrollvizsgálaton Uh-gal derült ki.sem vérzés,sem görcs,semmi.Teljesen jól voltam.
2008. nov. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem se volt semmi jele hogy elhalt,ultrahangon derült ki,és a mütét után még 2hétig minden terheségi tünetem meg volt,de szoritok hogy ne legyen baj,
2008. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!