Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnénk,...

A párommal babát szeretnénk, szerintetek melyik póz könnyítheti meg a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem befolyásolja egyik póz sem a teherbe esést.
2018. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Fejenállás közben szétterpeszted a lábad, a párod felülről bedugja és rajtad egyesúlyozva elkezd körben pörögni, mint egy propeller...

Ez a póz olyan hatékony, hogy még peteérés se kell hozzá!

2018. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp azok, ahol a puncidba rakja be.
2018. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Azt tudjátok, hogy a baba nem marad baba, fel fog nőni..? Kisgyereket, kamaszt, fiatal felnőttet is szeretnétek, vagy csak babát?
2018. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. Ugyanis a spermiumok ügyesek, bármilyen pózban el tudnak jutni a célig. :)
2018. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zero18 ***** válasza:
40%
A pózbszerintem sem számít sokat. Én inkább a gyertyaállàsban hiszek együttlét után 1/2 óráig. Nekünk bejött 😊
2018. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg ha tutira akartok mennyi a misszionárius póz (popsi alatt párna) vagy a kutyapóz (hátra hajló méh esetén) jobb lehet.
2018. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Haha! Nem a póztól függ, mikor lesz baba, hanem attól, hogy félidőben vagy-e a menstruációs idődnek.
2018. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
79%
Mennyi vicces válasz sok tudatlan embertől. Valóban a kutya póz a leghatékonyabb, mivel így a legmélyebb a behatolás, és így rövidebb utat kell a spermáknak megtenni a hüvely nem túl vendégszerető környezetében. Második helyezett a misszionárius póz.
2018. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Gyere át, majd én megmutatom!
2018. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!