Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüneteim utalhatnak terhességre?

Tüneteim utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés
3 hete fájo bizsergő érzékeny mell 1 hete "megkeményedet". pár napja folyamatosan vízelési ingern hányás. émelygés. és hangulat ingadozás. hatalmas étvágy. az a helyzet hogy az en menszeszem 40 naponként jön meg szval van még 5 napom addig. Ha nem is terhesség mitol lehet ez a borzalmas mell fájdalim? viszket minden bajom van a melltartotól stb. elöre is köszönöm.

2018. márc. 5. 21:23
 1/9 zero18 ***** válasza:
Lehet akár terhesség is. Ilyenkor még nagyon hasonlítanak a jelek a PMS tünetekehez. Van aki pedig egyiket sem érti meg. De szerintem az hogy rendszeresen csak 40 napra jön meg, annyira nem jó. Dokinak mondtad már?
2018. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha tesztelsz egyet,akkor ki fog derülni,hogy terhes vagy-e.

A hányás betegség miatt lehet.A mellfájdalom,hatalmas étvágy,pedig,pms tünet.

2018. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
teszteltem pozitiv let
2018. márc. 6. 09:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kisbabához!:)
2018. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Gratulálok a babához😊 Nálam is ugyan így kezdődött menstruációs ciklus előtt 3nappal mell érzékenység,majd mellbimbó fájdalom aztán elmaradt ciklus és pozitív teszt.
2018. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom es en is gratulálok
2018. márc. 6. 18:44
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom az istennek ezt a babyt mert ket honapja CPOs-t es inzulin rezisztenciat allapitottak meg nalam semmilyen tunetem nem volt se szorosodes se tul suly csak eppen egy cisztás pete fészek es még most fogom a 20 at tolteni ugy h valora valt alom.
2018. márc. 6. 18:52
 8/9 zero18 ***** válasza:
Gratulálok! Nekem ugyanez, PCO-m van tipikus tünetek nélkül. 2 hónapja tudtam meg, szedtem az inofolicot, és várandós lettem.
2018. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
gratulálok de aza helyzet en nem szedtem semmit :/ remelem nem lesz baj
2018. márc. 19. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!