Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késis a mensim. Halvány...

Bociszem1999 kérdése:

1 hete késis a mensim. Halvány rózsaszín folyásom van 2 napja. Hányingerem van és a melleim is kémények ami mensi időben nem szokott. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha védekezés nélkül szexeltél, lehetsz terhes.

De mondjuk teszteljél, mert ha pozitív teszt mellett vérzel (a "rózsaszín folyás" ugyanis vérrel kevert folyás), az nem jó, jelezhet bajt is.

2018. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha ma estig nem jön meg normálisan, holnap reggel tesztelek... Kíváncsi vagyok
2018. márc. 6. 11:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Most kéne tesztelned, mert ha terhes vagy estig elmehet a baba, viszont ha pozitiv és elmész gyors orvoshoz, esetleg kaphatsz rá gyógyszert...
2018. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy hét késéssel napközben bármikor tesztelhetsz! Szerintem minnél előbb! Ha pozitív azonnal orvos!
2018. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 hét késésnél,hova vársz még a teszteléssel?
2018. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne várj, felesleges, ráadásul ha baj van és progeszteronpótlas kell a verzés miatt akkor az azonnal.
2018. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem. Alig látható halvány csík lett... A rózsaszín folyásom erősödött és lassan mintha menstruáció akarna lenni. Nem fáj semmi még mindig. Ha reggelig nem jön meg, újra tesztelek és irány a doki.
2018. márc. 6. 16:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem most kellene dokihoz menni, ha pozitív teszt mellett rózsaszín folyásod van.
2018. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, eszedbe jutott hogy esetleg méhen kivüli? Nem csak a baba egészsége miatt fontos lenne azonnal menned, a saját egészséged miatt is,

Nem érdemes halogatni, nekem se fájt, vártam egy napot, méhen kívüli volt, és szerencse volt hogy időben mentem és nem robbant szét a petevezetékem..

Menj orvoshoz azonnal!

2018. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a 2 véglet :( Az egyik már nemvárt előtt egy héttel tesztelget, a masik meg vár és vár..... Nem szabad ezzel játszani. Ha időben teszteltél volna azonnal gyógyszer kellett volna! Még mincs minden veszve, de menj orvoshoz ma!!
2018. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!