Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Először tudom hogy a megszakított közösülés nem védekezési módszer így most meg kérek mindenkit ne ezzel jöjjön.


Fél éve így szexelünk a barátommal mielőtt elmegy kiveszi. Nagyon jól kontroll alatt tartja nem estem teherbe. Ugyanakkor elgondolkodtatott hogy lehet azért mert esetleg gond lenne valamelyikünkkel? És ha akarnánk akkor lehet nem is lenne? Mármint vannak akik több éven keresztül ezt csinálják és nem lesz baba. Ennyire jól tudják kordában tartani a férfiak?


Akik így szexelnek mesélnének róla hogy mióta és hogy egyszer sem lett baleset?


2018. márc. 6. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
12 éve így szexelünk. Soha nem volt nem kívánt terhesség. Csak akkor lettem terhes,mikor terveztük és direkt elment bennem,de akkor is az első hónapban sikerült mindkétszer.
2018. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

7 éve ezt a módszert használjuk, nem lettem terhes, amikor viszont szerettünk volna, hamar összejött 2x is.

DE! Én annyira nem bízom ebben, tehát ha semmilyen körülmények között nem férne bele egy becsúszott baba, mindenképpen más módot választanék!

2018. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az első is írta, beválhat, de azért ne erre alapozz. Ha komoly a kapcsolat, biztos megvan a bizalom is, szóval nem hagyna el, ha teherbe esnél, de azért biztosabb lenne, ha védekeznétek, mert bármikor becsúszhat így, és gondolom, nem akarnád elvetetni.
2018. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Harom eve igy vedekezunk, nem lett volna gond a potyababa. Amikor terveztuk es elesbe lott, azonnal terhes lettem mindketszer.
2018. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Mi fél éve kezdtünk el így "védekezni", amikor már érlelődött bennünk a baba téma.

De csak most kezdtük el rendesen, ebben a ciklusban ment el bennem először rendesen :) Most várjuk az eredményt!

2018. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
VAN, akinél müködik - a férfiak sem egyformák -, de csak olyan esetben merném bevállalni, ahol nem gond, ha véletlen mégis félresikerül és terhesség lesz belöle. Ugyanis akik irt írtak, ök a kivételek, az esetek többségében csak idö kérdése, mikor következik be a terhesség.
2018. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az a gyakoribb ha működik és nem lesz terhesség, nekem 12 év alatt nem lett terhesség, amikor akartuk 2 hó múlva terhes lettem.
2018. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azta látom akkor sokan vannak így. Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Persze tudom van akinek becsúszhat így de kíváncsi voltam.


Nem vetetném el és ő sem, stabil kapcsolat 24 évesek vagyunk. Hajtunk gyűjtjük a pénzt szóval végülis nem lenne probléma. :) csak kíváncsi voltam.

2018. márc. 6. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is 5 éve így védekeztünk de nem lett volna gond, ha még is terhes lettem volna. Két hónapja nem védekezünk sehogy.
2018. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk az első hónapban jött így össze a baba. (nem terveztük)


A kis teso (aki tervezett volt) ő meg csak fél év próbálkozás után jött. :)

2018. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!