Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első gyereknél semmi jele...

Az első gyereknél semmi jele nem volt a terhességnek. Viszont 5napja a férjemmel együtt voltunk. Azota émelygek folyton éhes vagyok és szúr a hasam. A fejem fáj. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírás: 0
2018. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez rád is érvényes

"Kultura 0

Kedvesseg 0

Sz*rhazisag 200000000lvl"

Plusz:

Helyesírás 0

Alapvetö egészségüyi ismeretek 0

2018. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Valahogy sejtettem, hogy nem fog tetszeni a válaszom, holott igazam van, hiába okoskodsz. A tények makacs dolgok, na és a biológia is.

;)))

2018. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Ti is eszrevettetek ebben az utobbi par napban mennyi ertetlen, es buta ember kerdezget? Hihetetlen....
2018. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Esztu81 válasza:
Ne ekézzetek. A saját példám: órát lehetett a ciklusomhoz állítani. Együtt voltunk párommal. 2 napra rá pecsételtem. (Előtte hónapban időre megjött) Kizártnak tartottam, hogy ennyi idő után beágyazódna. 4 napra rá pozitív tesztem lett. Kiderült, hogy amit előzőleg mensinek gondoltam, már nem az volt. 8 hetesen derült ki, hogy babát várok. Kérdező, doki megmondja a tutit. De benne lehet a pakliban, csak már idősebb terhesség, mint gondolod 😉
2018. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!