Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás folyás ciklus 23....

Barnás folyás ciklus 23. napján mi lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon halvány barna jött kb 1 órája, a bugyimon meg egy nagyon pici csepp very is volt. Gondoltam megjön (bar ahhoz koràn lenne), tettem be betétet, de mostmár csak átlátszó fehéres váladék jön.

Most ha esetleg sikerült a baba akkor ez bajt jelent? Holnap teszetek , ha pozitív azonnal doki? És ha még negatív, de van baba? Nem tudom ezt hova tenni, sose volt ilyen!


2018. márc. 8. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Simán lehet barnázás is. Az is lehet, hogy most előbb fog megjönni a vérzésed és ez annak a jele. Vagy éppen ha volt az elmúlt 1-2 napban együttlét, lehet, hogy picit megsérültél odabent, vagy az is lehet, hogy van egy kis gyulladásod.

De ha tippelnek kéne, inkább meg fog jönni a vérzésed.

Én mindig barnázok menzesz előtt és azzal is végződik a menzeszem, amikor terhes voltam, akkor 5 hetes terhesen, amikor már volt pozitív tesztem és az orvos is látott petezsákot, akkor barnáztam, akkor mentem kórházba, kaptam hormonpótlást és bent tartottak megfigyelésen. Szerencsére semmi gond nem volt.

Neked mivel még nem is aktuális a vérzésed, nem is késik, így teljesen felesleges bármit is tenned, ugyanis még teszt sem mutatná, ha terhes vagy, az orvos semmit se látna.

2018. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Felesleges orvoshoz menned, ha terhes is vagy ilyen korai szakaszban semmit nem tudnak sajnos tenni. Ha a 23. Napon van talán beágyazódás. Szerintem ne tesztelj, csak a nemvárt napján!


Írd majd meg mi lett!

2018. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Tegnap este megjött, de valami nem stimmel, mert 23 napra??? Előző hónapban időre jött, de szokatlanul erős volt, annyi jött egyszerre, hogy a lábamon folyt a vér nem tudta elnyelni a betét. Mindenképp orvoshoz kell mennem :(

Most most, hogy elkezdtük a baba-dolgot megkattantak a hormonjaim, előtte soha nem voltt semmi baj, nem értem...

2018. márc. 9. 05:54
 14/18 anonim ***** válasza:
Amiota abba hagytam a fog.gátlót. a rendszeres 28napos ciklusaimból lettek 24 és 26napos ciklusok. Még a 23 nappal nincs semmi baj. De ha megnyugodni szeretnél mennj el orvoshoz. Nálam szerencsére nem volt semmi gond. Se hormonális se más egyéb. A fog.gátlo meg a terhes vitamin átrendezett kicsit.
2018. márc. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De én nem szedtem soha fog. gátlót, a baba meg nem jön össze ezért gondolom, hogy baj lehet, meg a menstruációm sem normális.
2018. márc. 9. 07:27
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem feltétlenül van bármi baj azzal, ha 23 napra jön meg. Nekem alapból 23-25 napra jön meg a vérzésem. Semmilyen egészségügyi problémám nincs, rendszeresen járok orvoshoz és szültem is már.

És nekem körülbelül 1 évvel ezelőtt 18 napra jött meg. Soha azelőtt, meg azóta sem. És van, hogy nekem is van olyan nap, amikor is nagyon erős, hogy a normál tampon 1,5 óra alatt megtelik. De csak egy ilyen nap szokott lenni, ami néha ilyen erős.

Szóval nem feltétlenül kell rosszra gondolni. De természetesen, ha ez téged megnyugtat, nem árt egy rutinvizsgálat.

2018. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ilyen rövid ciklusokban neked mikor van peteérés, lehet tudni? Mert nekem pl a 23 napos esetén, akkor nekem 9. napon lehetett? De akkor még a menstriációm se múlt el teljesen.

Azért tartok betegségtől, mert a családban szinte minden nőnél volt már valami ciszta, polip, hormonzavar, méhszájseb, én eddig szerencsére megúsztam, de azért ha igy jön meg, hát nem vagyok nyugodt...

2018. márc. 10. 06:43
 18/18 anonim ***** válasza:

A 12. nap körül van peteérésem. Látszik a folyásomon egyébként. Olyankor 1-2 napra sűrű, krémessé válik.

Nyilván amikor megjött 18 napra, akkor valószínűleg nem is volt. Vagy a fene se tudja. De egyébként a megszokott ciklusom alapján ugyanúgy középidőben, csak az nekem nem a 14. nap környéke, hanem a 12. nap. Nyilván ha 23 napra jön meg, akkor egy nappal előbb.

2018. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!