Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuteszten megjelenő...

Az ovuteszten megjelenő halvány csík lehet jóslás a terhességre?

Figyelt kérdés
Szombaton kellene megjönnie ,a terhességi teszt természetesen negativ lett , a hőm 37,0.
2008. okt. 28. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha reggel első vizeletből csinálod akkor lehet jósló teszt, de nem elég a halvány csík, hanem ugyanúgy erősebbnek kell lennie a második vonalnak, mint ha ovutesztként használod.
2008. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a halvány csíkból semmire nem lehet következtetni ?
2008. okt. 28. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
ha halványabb a csík mint a kontrollcsík, akkor az negativ. reggeli vizeletből csináltad?
2008. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor még fölösleges tesztelni. Próbálj türelmes lenni és várd meg a szombatot. Az sem jó, ha ennyire görcsösen figyeled magad, próbálj másra gondolni (tudom, hogy nem egyszerű, nekünk majdnem 1 év után sikerült) és majd legkorábban szombaton csinálj tesztet, ha nem jön meg.

Sok sikert és drukk!

2008. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom , hogy korai még a tesztelgetés , csak annyira lassan tenek a napok...
2008. okt. 28. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább terheségi tesztete használj
2008. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kiprobáltam az ovu tesztet a mensi előtt 3 nappal reggeli vizeletből és pozitiv lett. Már bele is éltem magam, hogy sikerült aztán ma reggel megjött.
2008. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!