Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden igaz pont peteétésko...

Ha minden igaz pont peteétéskor voltunk együtt a párommal. Érzek jeleket a beágyazódásra. Pl puffadás, alhasi szurkálást. Szerintetek reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Kevesebb szelesítő kaját egyél.


Egyébként majd megtudod amikor kimarad.

2018. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz..köszi a gyors és tömör választ :-)
2018. márc. 9. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az aktus után 14 nap múlva tesztelj.

Persze,hogy van remény.De ennyire ne figyeld magad,mert csak bebeszéled magadnak a nem létező tüneteket.

2018. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :-) igazad van
2018. márc. 9. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Nincs olyan, hogy jel a neagyazodasra. nincs. Ot kerdes volt az utobbi napokban errol. ha kesik tesztelsz es kiderul. Addig meg vagy a kozelgo mensi, vagy terhesseg jele. de nem fog elore kiderulni.
2018. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

A puffadás, alhasi szurkálás legalább annyira utalhat bármi másra, mint beágyazódásra, terhességre. Amúgy a legtöbb nő abszolút nem érzi a beágyazódást.

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor tesztelj, minden másnak a megfigyelését meg hanyagold, ugyanis semmi értelme nincs.

2018. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Egyik válaszolónak... De, lehet jele a beágyazódásnak...


Kérdező, szerintem ezek nem azok a jelek.

2018. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak

Rendben köszönöm..

Majd kiderül hogy az e vagy sem..nem fogom magam figyelni.felesleges

2018. márc. 9. 18:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tudtam, hogy pont peteéréskor voltunk együtt (nem volt tervezve...) Onnantól semmit nem éreztem, csak a napokat számoltam, na meg jön, vagy nem jön meg... Nem jött, vettem tesztet, pozitív lett. Egyetlen tünetem a gyors szívdobogás volt, de azt se tudtam, hogy az attól van, 6 héttől lettek csak tünetek.

18 hkm

2018. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!