Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Korai tünetek...

Terhes lehetek? Korai tünetek lennének?

Figyelt kérdés

Létezik olyan hogy nem várt előtt már jelentkeznének tünetek?

Még 5 napom van nemvártig, de a melleim nagyon durván megduzzadtak, mensi előtt is szokott, de nem szokott fájni ennyire, konkrétan a póló ha hozzáér akkor is..

Emellett jelenleg mindent kihányok, már a szagoktól öklendezek és hát én úgy tudtam hogy ezek a tünetek esetleg a 6-7. héten jelentkeznek, annyi idős pedig nem lehet ha ez valóban terhesség


Tesztet csináltam, amit én negatívnak nézek, mert csak akkor látszik valami ha hunyorgok..


Szóval, létezik hogy ilyen korán lennének tüneteim?


2018. márc. 10. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ameddig a teszt nem mutatja, addig nincs hcg, tehát attól nem lehetsz rosszul.
2018. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs hcg, nincs terhestünet. Nekem 560-as hcg-vel semmi tünetem nem volt. Ez inkább PMS, vagy beképzeled.
2018. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A tüneteket a hcg okotta, mivel nincs még a vizeletedben kimutatható mennyiség így a véredben sem lehet sok (ha terhes vagy), így nincs mi okozzon terhességi tüneteket.


Hozzátenném én eddig sem voltam rosszul, az első tünet a kimaradt mensi volt, utána úgy a 7. héten kezdődött a fáradtság illetve a hasmenés.

2018. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azért aggódom picit, mert korábban volt egy terhességem ami a 7. héten ért véget, akkor is a mensi napjai körül voltam nagyon nagyon rosszul, viszont azt már a teszt is kimutatta, tehát ott volt pozi teszt is.

Háát lehet valami extrém pms, ilyet még nem tapasztaltam korábban.


Köszi még egyszer!

2018. márc. 10. 13:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, pozitívat teszteltem! Tényleg megéreztem :)
2018. márc. 26. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!